Bledy przy aktualizacji

shogun990

New member
Mam problem z ps3. Ostatnio jak grałem był zanik prądu i konsola po ponownym uruchomieniu naprawiala dane na dysku. Nie wiem czy to od tego ale po tym zdarzeniu konsola nie chciała się zaktualizować wywalal się błąd***80710723 czyli Przekroczenie czasu połączenia z serwerem sieciowym. Aktualizacje zrobilem przez pendriva i poszła. Ale teraz pozyczylem uncharted 3 i też są aktualizacje i wywala ten sam błąd. Kupiłem god of war wstąpienie i też nie chce się aktualizować. Konsola jest podpieta kablem do swicha i dalej kablem do routera. Nat 2. Jakieś pomysly??

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

qbastrzem

New member
Mialem podobny problem jakieś dwa lata temu; jednego dnia wszystko było cacy a po aktualizacji (która przebiegła bez żadnych zakłóceń) każda próba instalacji jakiejkolwiek gry kończyła sie błędem. Błąd wyskakiwał zawsze w tym samym momencie instalacji. Znalazłem wtedy dwa rozwiązania: 1: podłączenie konsoli do internetu bezpośrednio przez kabel LAN ( u siebie to właśnie rozwiązanie zastosowałem)
2. Gdzieś ktoś pisal żeby po nieudanej intalacji nie usuwać pobranych wcześniej danych gry ( w menu o ile dobrze pamiętam widniały jako uszkodzone dane). Pobrać grę ponownie i "podobno" wtedy gra się zainstaluje. ( Jak sobie pomyślałem ze będę musiał pobierać grę jeszcze dwa razy... to podłączyłem kabel. Kupiłem wtedy nowego Tomb Raider'a i byłem wściekły bo zagrałem w niego dopiero po trzech dniach od zakupu :mad: )
Radykalnym rozwiązaniem jest całkowity format dysku i reset ustawień.
Tylko że Ty grę masz na płycie. W każdym razie spróbuj po kablu.
 
Ostatnia edycja:

shogun990

New member
Czytalem cos o otwarciu portow lub odpaleniu dmz i niestety nie pomoglo. Nie wiem jak ustawic statyczne ip konsoli. Zarezerwowalem adres ps3 w ustawieniach routera i ustawilem tez tak w konsoli i nic. Router to tp link wr543g o ile dobrze pamietam. A co do polaczenia to konsole mam podpieta kablem tylko przez swicha.

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 

shogun990

New member
Włączone dynamiczne ip w konsoli czyli jak to zrobić jestem zielony w te klocki???

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry