BEYOND :Two Souls

Ogr

New member
Bez reklam
BEYOND :Two Souls
Witam w sklepiku PSN dla abonentów PLUSA dostępne jest już demo ;) Wielkość pliku 4038GB .
Powiem tylko że demo wygląda fenomenalnie i wprawia w niesamowity klimat .Kolejny kandydat na miano gry roku ;) .
Zapraszam do dyskusji .Pozdrawiam OGRY666 .

DEMO JEST TAK DOBRE ŻE MOGĘ ŚMIAŁO PRZYPUSZCZAĆ ŻE BEYOND BĘDZIE NOMINOWANA DO GRY ROKU ;)
GENIALNA MUZYKA !
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Świetne :)
To lepsze niż ścigany :), fajnie odwzorowana twarz :) i dobry klimacik w stylu heavy rain :)

a ta laska to nie ta z incepcji i Willem Dafoe?? :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie, heavy rain. Genialna gra, tu z tego co widać będzie podobnie. Tylko mam wrażenie, ze to będzie bardziej klimatyczny "film" interaktywny, jak gra.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Akcja w lesie mnie powaliła klimatem i oprawą wizualną . W sumie Heavy Rain też bł bardziej filmem interaktywnym .
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak widzisz jednym się mega podoba innym wcale (to dobrze kiedy gra ma tylko skrajne opinie), jeśli podobał Ci się Heavy Rain bierz w ciemno :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja natomiast tej gry nie kupilbym, nie mam ochoty na nastepny film interaktywny. Heavy Rain w swoim czasie byl rewelacyjny, bardzo dobrze wspominam ten tytul, ale to stare czasy, na dzien dzisiejszy wiecej jak 50zl nie dalbym za Beyond. 200zl to abstrakcja, ale to moje prywatne zdanie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Beyond nie jest grą ! Jest to interaktywny thriller psychologiczny ;) Tak twierdzą twórcy więc myślę że też tak powinniśmy go traktować .Nie grałem jeszcze lecz znajomi twierdzą że jest rewelacyjny . Nie dla ludzi pozbawionych emocji lub z niewielkim ich zasobem ;) Dla mnie pozycja obowiązkowa !
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Beyonda już splatynowałem i mogę powiedzieć, że jest słabszy niż HR szczególnie ze względu na gorszy klimat, ma jednak kilka patentów które są lepsze. Wrażenie robi niesamowita grafika, która jednak jest nierówna. Gra aktorska jest lepsza niż HR. Zdecydowanie warto zagrać, tym bardziej, że cena teraz oscyluje przy 60-50 zł.
 
Do góry