Benq w700 problemy z dźwiękiem

GracX

New member
Bez reklam
Witam od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem projektora benq w700 ogólnie jestem bardzo zadowolony w tym tygodniu planuje założyć temat "moje wrażenia,mini recenzja" jak na razie mam problemy jedynie z dźwiękiem jeszcze nie zakupiłem kina/kolumn i korzystam chwilowo z wbudowanego głośniczka pj. coś mi dźwięk świruje np dekoder polsatu HD podpięty poprzez HDMI włączam wszystko gra zmieniam kanał i dźwięk się gubi wyłącze dekoder włącze ponownie to dźwięk się ponownie pojawia, bardzo mnie to dziwi i 'resetowanie' dekodera po każdej zmianie kanału mnie nie bawi.. z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam =.
 

GracX

New member
Bez reklam
o tym problemie można zapomnieć podpiąłem głośniki logitech z906 wszystko działa bardzo ładnie natomiast coś z pj jest chyba nie tak dla przykładu nie zapamiętuje zaznaczonej opcji automatyczna korekcja keystone włączam obraz staje się proporcjonalny bez zwęrzenia u góry natomiast po ponownym włączeniu pj ponownie jest zwęrzony co ciekawe jednak opcja jest dalej włączona musze przeskoczyć na wył i zaz wł żeby zaz skorygowało...

ps.o co chodzi w opcji prędkość transmisjii?
 
Do góry