BenQ W700 czy BenQ MW516 do kina domowego

mc781

New member
ktory z tych projektorow bardziej nadaje sie do kina domowego?
Patrzac na parametry to chyba ten drugi bedzie lepszy ale w sklepach internetowych twierdza ze on nadaje sie bardziej jako projektor biznesowy. Pomozcie i doradzcie bo zupelnie sie na tym nie znam :(
 

crantaboom

New member
Witam,

podpinam się pod pytanie, jednak w trochę innym kontekście. Otóż potrzebuję projektora, na którym głównie będę oglądać filmy (i seriale ;)) w domu, ale też od czasu do czasu chciałabym go wykorzystać jako rzutnik do prezentacji biznesowej. Jasne, że najfajniej byłoby mieć dwa, ale to nie wchodzi w grę z wiadomych powodów ;)

Tak więc lepiej kupić W700 i męczyć się z za małą jasnością na prezentacjach (o ile cokolwiek będzie widać w dzień, w zasłoniętym jedynie wertikalami pomieszczeniu???), czy MW516 i mieć dobry sprzęt do sporadycznych prezentacji, ale gorszy do filmów? No właśnie, i czy ta "gorszość" faktycznie będzie odczuwalna dla laika, który tylko od czasu do czasu chce sobie obejrzeć film na dużym ekranie przed snem? Z własnym mężem? ;)

Z góry dziękuje za odpowiedzi. I wyrozumiałość ;)
 
Ostatnia edycja:

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Chyba ciezko bedzie Ci kupic cos co bedzie dobre do kina i na prezentacje. Musisz zdecydowac, czy chcesz miec dobre kino domowe, czy dobre prezentacje - inaczej sie nie da. No, chyba ze za wieksze pieniadze.
 

crantaboom

New member
Chyba ciezko bedzie Ci kupic cos co bedzie dobre do kina i na prezentacje. Musisz zdecydowac, czy chcesz miec dobre kino domowe, czy dobre prezentacje - inaczej sie nie da. No, chyba ze za wieksze pieniadze.
No dobrze, ale jeśli chcę mieć po prostu zadowalające kino domowe i prezentacje, które "ujdą"?

Po prostu muszę kupić któryś z nich. Ani droższy, ani dwa osobne. Wiem, że ideału nie osiągnę, ale jakiś kompromis muszę znaleźć...
 

seed

New member
No dobrze, ale jeśli chcę mieć po prostu zadowalające kino domowe i prezentacje, które "ujdą"?

Po prostu muszę kupić któryś z nich. Ani droższy, ani dwa osobne. Wiem, że ideału nie osiągnę, ale jakiś kompromis muszę znaleźć...
wez W700 - filmy maja wyzszy priorytet niz prezentacje. na W600 prezenatcje wygladaja dobrze, wiec na W700 pewnie tez.
 
Do góry