BDP7600/12 - kto naprawi

debiecm

New member
Zwracam się do Was z pytaniem czy nie znacie kogoś kto mógłby naprawić mojego BR Philips BDP7600/12?

Na początku zaczęło się od zawieszania BR (freeze), rozwiązaniem był restart który ogólnie pomagał. Później nie chciał się włączyć, zapalała się tylko dioda power i nic więcej. Po kilku próbach włączenia za którymś razem się udawało. Niestety od pewnego czasu nic nie pomogło, w BR pali się tylko dioda zasilania (nawet nie zapala się wyświetlacz).
Zaniosłem go do pobliskiego elektronika, który to po kilku tygodniach walki poddał się mówiąc że jest to awaria układu BGA, lub procesora. Zaniosłem do kolejnego specjalisty jednak ten nawet go nie chciał przyjąć twierdząc że lepiej kupić nowy.

Jestem zadowolony z tego BR i nie ukrywam że chciałbym go odratować. Czy znacie kogoś kto mógłby mi pomóc lub też kogoś kto ma taką część zamienną?


P.S.
Jeżeli naprawa rzeczywiście nie jest możliwa to jaki BR moglibyście polecić do oglądania filmów (65%) oraz słuchania muzyki (35%) i odtwarzaniem napisów w języku polskim - z ą,ę itd.?
BR podłączony do Harmana AVR 250, zaś TV nie jest 3D. Do BR podłączałem bezpośrednio dysk HDD z filmami lub muzyką.



Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
MD
 
Ostatnia edycja:
Do góry