B&W 684 czy Quadral M4

PolBed

New member
Witam Wszystkich,
Proszę o waszą szybką pomoc ponieważ dzisiaj muszę się zdecydować które kolumny wybrać aby zdążyć z aktualna promocją ( produkty bez vat-u)
A więc tak kupiłem okazyjnie nowy Amplituner Marantz SR 7005. Jak narazie mam tylko podłączone do niego kino domowe HK 5.1 i troche to mało:(. Chce dokupić kolumny Stereo. Byłem na odsłuchu wielu kolumn i te najbardziej mi spasowały. Problem w tym ze sluchalem je Onkyo (nie pamietam modelu) i nie wiem jak to bedzie grało z moim Marantz SR 7005. Dodam ze pokoj mam prostokątny ok 30m* z czego sprzet bedzie tylko na jednej polowie. Jestem początkujący w tym temacie wiec chce uszłyszeć wasze zdanie.
B&W 684 mogę kupić za 420euro /szt
Quadral M4 660euro/szt

Może ktoś z was posiada taki zestaw lub podobny i może podzielić się wrażeniami.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

chomik05

New member
hej,

od niedawna posiadam Quadrale Platinium M4,M2,M1,
cały zestaw prezentuje się doskonale, black piano,

muzykalnie jest rewelacja, grają***wyraźnym naturalnym dźwiękiem, jak dla mnie szczegółowość wszystkich dźwięków jest super, do tego bardzo dobry bas,

nie mam porównania do B&W i nie potrafię opisać fachowym językiem audiofilów, tymi wszystkimi pasmami, wysokimi, górnymi i innymi, bo się na tym nie znam :)

dla mnie po prostu musi super grać i M4 tak grają, więc jestem zadowolony ;)
zresztą***w niemieckiej prasie jest sporo bardzo wysokich ocen, może po części dlatego że to niemiecki produkt :) ale coś w nich jest,

wczoraj oglądałem Transformes 3, dźwięk w kinie po prostu zamiata! masakra :)

pozdrawiam
 
Do góry