B&W 602 s2+601 s2+cc6 s2 dobrze zagrają?

mardok78

New member
Witam.
Mam pytanie jak w temacie czy taki zestaw zagra dobrze i czy w ogóle coś takiego ma sens?
Z tego co wiem to firma jest przednia i teoretycznie powinien ten zestaw zagrać fajnie. Jednak poproszę o opinię kolegów z większym doświadczeniem w tej materii. Dodam że ma to zagrać z Amplitunerem Denon AVR 1911. Proszę o waszą opinię i ewentualne sugestie czy może nie za słaby amplituner.
 

mardok78

New member
Pokój ma jakieś 36-36 m o trochę nieregularnym ksztaucie tzn nie jest to kwadrat czy prostokąt. Jeśli chodzi o proporcje kina do muzyki to 50% na 50%. Muzyka jakiej słucham jest bardzo różna ale generalnie z naciskiem na rock czy metal chociaż nie ograniczam się tylko do nich, więc może zagrać wszystko w znaczeniu każdy rodzaj i gatunek muzyki.
 

mardok78

New member
Sub jest jak najbardziej z planach ale z uwagi na to że to ma być kolejny krok to jakoś nawet o nim nie wspomniałem. Oczywiście będę wdzięczny jeśli szanowny kolega poleci mi jakiegoś suba do tych moich planów. Proszę również o wszelkie opinie na temat czy tego typu zestaw ma sens czy będzie to beztroskie wydawanie pieniędzy bez żadnego konkretnego efektu.
Pozdrawiam

No i niestety wszyscy zamilkli :-( czy mogę jeszcze raz poprosić o pomoc??? Będę wdzięczny za wszelkie rady i opinie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry