Auto włączanie i wyłączanie

stawnasto

New member
Witam.
Kupiłem jakiś rok temu model TV SAMSUNG ue32d4000

Mam go podłączony przez PC IN do komputera, komputer automatycznie włącza się i wyłącza o określonej porze, jak komputer się wyłączy to ekran telewizora się wyłącza (jest czarne) jakby TV wchodził w stan uśpienia, i jak komputer włącza się ponownie to telewizor automatycznie się włącza.

Niestety ten model jest już niedostępny, a potrzebuje jeszcze takich 4 sztuki, sprawdziłem inne modele dostępne na rynku 32'' (do 1300) ale jak wyłączam komputer to na ekranie TV wyświetlana jest informacja brak sygnału, i miga cały czas :( Sprawdzałem laptopem w sklepach inne TV (Hitachi itp) ale zawsze wyskakuje komunikat że brak sygnału

Potrzebuje telewizora 32'' takiego żeby ekran wszedł w stan czuwania (czarny ekran) jak wyłącze komputer podłączony pod d-sub lub HDMI do TV, i żeby TV się włączył po włączeniu komputera. (bez używania pilota)

Czy już teraz w Samsungach (w tym przedziale cenowym do 1300zł) nie ma takiej opcji?? a może jest w innych modelach...

Proszę o pomoc, temat pilny dla mnie ale na próżno szukam fachowców w tej dziedzinie.
 

armmaster

New member
a jak już w sklepie podłączałeś kompa do tv to sprawdzales w ustawieniach w zakładce "System" jakie opcje są zaznaczone??

w sklepach jest ustawiany tryb demo i inne pierdoły, które nie pozwalają, żeby tv się wyłączył...
 
Do góry