Audio Pro Avanto HTS 5.0

Gorylman

New member
Witam, nie znalazłem takiego tematu.
Ciekawią mnie wasze opinie o tych głośnikach.
Do jakich amplitunerów je polecacie ?
Czy są według was lepsze głośniki w takiej cenie (jeśli tak jakie)?
 

aro600

New member
Mam je od ponad miesiąca więc pewnie jeszcze nie wygrzane, audiofilem nie jestem, kolumny jak dla mnie grają ladnie czysto i dynamicznie u mnie graja na 22m2 podlaczone sa pod ampli H/K AVR - 161 i zgrywa sie to całkiem nieźle:) Ogolnie wykonanie bardzo dobre wyglad oczywiście kwestia raz gustu dwa nie dla wszystkich osób istotny, ale moim zdanie wykonanie jak i sam design ( ja mam wykończone lakierem fortepianowym) rewelacja biją na głowe wiele kolumn z wyzszej półki.
 

Saszku

New member
U mnie są napędzane przez ONKYO TX-NR636, całkiem fajnie grają, wykonanie jest dokładne są dość solidne. Przed zakupem rozważałem JAMO S 626 ale kolega blackninja zasugerował mi te i się nie zawiodłem. Na brak basu nie narzekam pomimo braku suba, jest fajny opis w HiFi Choice tego zestawu.
 

aro600

New member
Jak u Ciebie Harman radzi sobie z niska impedancją Audio Pro?


Takie połączenie mi również zaproponował BN i gra ogólnie bardzo dobrze, aktualnie żadko mam okazję posluchac głośno - urodziny córki :) kilka razy jednak potestowalem co potrafi moj zestaw zarowno w kinie jak i przy muzyce i moim podkreślam nie audiofilskim uchem oceniam ze radzi sobie bdb zarowno mocy jak i dynamiki mi nie brakuje, wiadomo moj ampli to nie wzmacniacz stereo, ale ,,od biedy,, muzyki mozna posłuchać, a slucham bardzo różnej od hip hop po rock przez pop, rage itd.
 

yoz

New member
Cześć
Mi grają z amplitunerem Marantz SR5009 Salon ma 21 m2 Nie potrzebuje drugiej strefy przy 70% mocy wzmacniacza słychać dokładnie muzykę w całym domu :) Lubię je podkręcić kiedy jestem sam:). A same głośniki uważam za bardzo udane. Porównywałem je z Jamo C97 i uważam że maja lepszą dynamikę.
 

lukkil

New member
dołączam się do grona zadowolonych posiadaczy Audio Pro Avanto
u mnie metraż 21m2 i robi miazgę w kinie jak i w stereo
podłączone do Marantz SR5008
zestawik 5.0 :razz:
 
Do góry