ASUS BDS-700 odtwarzacz mediów Blue-Ray WiFi za 387 zł?

bols86

Member
Witam wszystkich, stoję przed zakupem odtwarzacza cd/dvd z możliwością odtwarzania filmów mkv, flac i napisów oraz żeby miał dostęp do Internetu i takich programów jak YT itp. Wpadł mi w oko ASUS BDS-700 co dziwne jest on w zaskakująco niskiej cenie w jednym ze sklepów bo za 387 zł, czemu dziwne? a to temu że na aukcjach allegro itp. kosztuje od 700 zł w górę ale mniejsza o to:). Bolączką dla mnie jest brak dostepu do takich portali jak TVN player itp. i tutaj chyba wychodzi na przeciwko mnie Samsung, jest szansa na dostanie w ogóle takiego urządzenia aby miał te wszystkie cechy i nie kosztował więcej jak 400 zł?, czy dać sobie spokój i brać tego Asuska?.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Witam wszystkich, stoję przed zakupem odtwarzacza cd/dvd z możliwością odtwarzania filmów mkv, flac i napisów oraz żeby miał dostęp do Internetu i takich programów jak YT itp. Wpadł mi w oko ASUS BDS-700 co dziwne jest on w zaskakująco niskiej cenie w jednym ze sklepów bo za 387 zł, czemu dziwne? a to temu że na aukcjach allegro itp. kosztuje od 700 zł w górę ale mniejsza o to:). Bolączką dla mnie jest brak dostepu do takich portali jak TVN player itp. i tutaj chyba wychodzi na przeciwko mnie Samsung, jest szansa na dostanie w ogóle takiego urządzenia aby miał te wszystkie cechy i nie kosztował więcej jak 400 zł?, czy dać sobie spokój i brać tego Asuska?.
Daj namiary na ten sklep.
A już znalazłem.
W tej cenie to można brać bez zastanowienia. Obawiam się jednak, ze po zakupie okaże się że go nie mają na stanie. Popatrz na komentarze klientów. Kiepściutko. Trochę strach tam kupować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bols86

Member
Dzięki Panowie za odpowiedź, dużo o nim czytałem i na pewne jestem zachwycony obsługą BD ISO oraz FLAC. Dokonałem wczoraj zakupu, dzwoniłem i otrzymałem odpowiedź że czwartek/piątek będzie na miejscu, dodatkowo sklep ten jest w mieście obok, dokonywałem tam już kilak razu zakupu sprzętu i wszystko było OK ale wiadomo może to babol wkradł im się na stronę?, ale co mnie to w sumie interesuje prawda?:). Czyli co w tej cenie nie znajdę innego media playera i brać bez gadania?. Obawiałem się wczytywania polskich napisów bo na jednym z forum coś tam marudzili;).
 
D

Deleted member 121090

Guest
No sklep już zmienił cenę na ponad 700zł.
Ciekawe, czy go z tą poprzednią niższą ceną dostaniesz.
Daj znać w piątek.
 

bols86

Member
Wiecie co ten sklep ma jakiś dziwny algorytm odpowiedzialny za ceny w sklepie, tam się zmieniają ceny dla wszystkich produktów, ale wątpię aby dla innych wahały się z 400 na 700 zł. Dam Wam znać w piątek co i jak, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i towar okaże się w pełni sprawny;). Może to jakaś biedna wersja bez modułu wifi itp?:p.
 

bols86

Member
Wiecie co mi dzisiaj odpisali?, ze towar wyprzedany a jak wiecie widniał dalej jako dostepny ale w zupełnie innej cenie;). Gdy zaczałem sie awanturowac to wycofali go ze sklepu, sprawe zgłosiłem do UOKiK ja im tego nie daruje, nie beda z ludzi robić debili;).
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ktoś tu chwalił ten sklep?
Poczytajcie opinie jak traktują klientów to wszystko będzie jasne.
 
Do góry