Aplikacja Youtube na Samsung Smart Hub dziwny problem

w126sec

New member
Witam
Pod koniec grudnia kupiłem Samsunga ue48F6400 , wszystko ok , nie mam zastrzeżeń, super telewizor, jednak wczoraj zauważyłem dziwny problem. Chodzi o aplikację Youtube a konkretniej o to że sterując pilotem Smart Touch ( tą białą plamką ) nie mogę zmieniać przycisków ani np. przewijać filmu na youtube. Przyciski typu PLAY - WSTECZ - W PRZÓD mogę zmieniać jedynie klawiszami lewo-prawo-góra -dół , jednak przewijać filmu na pasku postępu nie mogę wcale mimo że biała plamka jest widoczna to klikanie wtedy OK nic nie daje.
Dodam że przez pierwszy tydzień wszystko chodziło idealnie, mogłem najechać plamką na dowolny moment na pasku postępu , kliknąć OK i przenosiło mnie w żądane miejsce , to samo z przyciskami .
Reset Smart Huba nic nie dał, Factory reset również nic nie dał . Mam nawet jeszcze jeden, nowy pilot Smart Touch, na nim również działa tak jak opisałem. Czy ktoś może mi pomóc bo bardzo mi zależy żeby wszystko działało jak trzeba. ;-)
 

w126sec

New member
Informuję że po kilku dniach wszystko nagle wróciło do normy i już kilka dni działa perfekcyjnie...Ciekawe co się mogło stać...
 
Do góry