Aplikacja na androida do obslugi Smart TV. Cos wystepuje?

Muzykant86

New member
Witajcie,




Jak wiadomo, wszyscy producenci wydaja aplikacje na poszczególne platformy do obsługi ich TV, Samsung wspiera chyba tylko swoje smartfony, w dodatku w sposób mocno nieudolny, gdyż na takim S5 Smart View 2.0 się wykrzacza przy wlaczeniu. Na LG wogole nie można zainstalować apki dedykowanej przez Samsunga, gdyż nie jest kompatybilna z innymi producentami smartfonow. Jest cos co będzie alternatywa? czy trzeba się pogodzić ze na chwile obecna Samsung odstaje od innych producentow i nie widzi potrzeby takiej obsługi swojego smart tv ?
 

slimak

New member
Bez reklam
Samsungowi wydaje się że robi tak dobre TV, że użytkownicy specjalnie będą zmieniać telefony by móc używać smart tv. :) :)

Niestety w 2015 roku system Tizen będzie też działał tylko z telefonami Samsunga. :-(
 

popej

New member
Ja mam telefon Samsunga, który nie znajduje się na liście urządzeń obsługiwanych przez Smart View 2.0. Udało mi się ściągnąć apk, która się zainstalowała bez protestów. Mogę z telefonu skomunikować się z TV H6400 i wpisać kod PIN do zestawienia połączenia. A potem przy każdej próbie wykonania jakiejś komendy, telewizor wykonuje restart.
 
Do góry