Antera DVB-T do 100 zł

logan1231

New member
Witam. Zastanawiam się nad kupnem ww. anteny ale nie wiem jaka będzie pasować najbardziej do mojej lokalizacji. Mieszkam w Łodzi ok. 1 km od nadajnika ( Nadajnik na kominie EC-4 wszystkie mux-y) od niego oddziela mnie lasek. Mieszkam na pierwszym pietrze w bloku. Chcialbym antenę która by bardzo dobrze odbierała sygnał z jak najmniejszymi stratami audio-wizualnymi i najlepiej jakby była to antena pokojowa . Z góry dziękuje za pomoc

Ps. tv jaki posiadam to Samsung UE46F6500
 

rhode4321

New member
Jeśli mieszkasz 1 kilometr od nadajnika to powinien wystarczyć przysłowiowy widelec włożony w gniazdo antenowe. Sprawdź co wyłapiesz na kawałku przewodu antenowego. Ja odbierałem wszystkie programy na kawałku przewodu wystawionego za okno i w Pabianicach a nawet w Łasku

Pozdrawiam
 

logan1231

New member
Hah rhode
masz u mnie piwo! Wzialem stary przewod antenowy i doskrobalem go do samej miedzi i dosc sceptycznie wlozylem go do tv . Wyszukuje ,wyszukuje i voile la znalazlo 22 programy !!! Dzieki wielkie za pomoc 100zł w kieszeni xd

Wysłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 4
 

rhode4321

New member
Spoko, od tego jest forum. Mi tu pomogli wiele razy to ja też się staram ;-)
To teraz tylko zarób ładnie końcówkę odpowiednim wtykiem antenowym i ciesz się tv.
Pozdrawiam
 
Do góry