Antena Reinston EAN TZ 001 gubi zasięg

Szydlik

New member
Witam wszystkich ,posiadam Antenę Reinston EANTZ001
Antena została zakupiona w Łodzi Euro- AGD ,antena jest zakupiona jako nowa na 2letniej gwarancji
Antena jest umieszczona na balkonie na 4tym piętrze w bloku na balkonie. Nadajnik anteny jest umieszczony w Zygry pod Łodzią w ok. 50 km od Łodzi i w tym kierunku jest skierowana antena
Mam taki problem że cały czas antena zrywa obraz, pojawiają się zawieszenia obrazu, lub całkowicie obraz się gubi ,także pojawią się defekty w obrazie -kwadraty itd.Gdy się zachmurzy niebo lub pada deszcz szczególnie to się dzieje, gdy przejedzie samochód w okolicy też się tak dzieje, lub gdy się poruszam po pokoju też gubi obraz, gdy sąsiad z dołu chodzi po pokoju też antena gubi zasięg.
Myślę nad zakupem anteny Telmor TT-365 , Skymaster GL1000 combo +, technisat technicombo UHDT 0001/6051
Nie wiem czy wersja typu krokodyl z 2-3ma rozgałęzieniami jest lepsza , czy pojedynczy dłuższy kierunkowy wysięgnik

1)Dlaczego występują takie zakłócenia, że TV można powiedzieć nie raz nie raz w ogóle nie można oglądać

2)czy taką antenę bez problemu zamienią na inną w Euro Agd

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak naprawdę nie wiadomo czy nie znajdujesz się w "dziurze" sygnału.
Wiec wówczas każda antena mocniejsza daje więcej szans na dobrą jakość.
Najlepiej jakbyś poprosił montera specjalistę z miernikiem.
Albo umów się ze sprzedawcą że jeśli nie będzie ok - to wymienisz na kolejną na zasadzie prób i błędów.
 
Do góry