Amplituner YAMAHA R-S300

robiz

New member
Cześć . Czy można kolegów prosić o opinie na temat tego ampli stereo. Miałoby to grac z CD Harman Kardon 750.
I jeszcze jedna sprawa, czy do tego ampli można podłączyć zwykły sub , który wcześniej chodził z kinem domowym ?

pozdr.
robiz
 

robiz

New member
Dzięki blackninja

W takim razie sprzęcik będzie już w piateczek, zobaczymy jak to chodzi. Udało sie kupić nówkę jeszcze dobrej cenie.

robiz
 

robiz

New member
troche czasu minęlo, kurde jak to szybko leci.
Wiesz raq_vip , po przesiadce z kina domowego to nie ma porownania. Odkrywam nowe dzwieki w płytch które wczęsniej znałem, cos niesamowietgo. Nie trzeba słuchac wcale głosno , by usłyszeć wszystko dobrze i czysto. Niektóre płyty jakbym słuchał od nowa. Mysle , ze był to całkiem niezły pomysl pozegnac kino domowe i zacząc zabawę ze stereo.
 

BRIKSIK

New member
zgadza się podzielam, ja porównujac wzmacniacz yamaha a-s 500 do denona avr 1911 to tak ja by mi ktoś watę z uszu powyjmował :)
 

robiz

New member
Dobrze powiedziane z ta " watą "
Zauważyłem również , że oglądając jakiś film ( teraz tylko z PS3 i to podłączone do TV i do Yamahy ) dźwięk jest bardziej szczegółowy . Jednak sa i minusy . Według mnie stracił na dynamice, ale nie to jest dla mnie priorytetem. Filmów juz ogladam zdecydowanie mniej niz kiedyś , za to muzka brzmi super !

robiz
 

BRIKSIK

New member
ja mam yamahe a-s 500 jak wyzej napisałem w porównaniu z denonem avr 1911 to niebo a ziemia polecałbym r-s 500 słuchałem naprawde warto dopłacić dzwięk super bardzo niewielka różnica między amplitunerem r-s 500 a wzmacniaczem a-s 500 który dostał 5 gwiazdek w what.hifi wiem że z gwiazdkami różnie bywa ale tym razem mieli racje a skoro różnica niewielka na pierwszy rzut ucha niedostrzegalna wiadomo do czego się podłaczy czyli kolumny źródło to warto kupić r-s 500 zresztą zbudowany został na bazie właśnie wzmacniacza a-s 500
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świat
 

robiz

New member
Tak jeszcze mnie zastanawia jedna rzecz. W specyfikacji jest napisane , że :
- moc to 2 x 55 W.
Jakiej mocy można podłączyć pod to kolumny aby dało radę, oczywiście największej , możliwej mocy kolumny.

Jak to obliczyć ?

robiz
 
Do góry