Amplituner pod 4K/120Hz (HDMI 2.1).

mjakmichal

New member
Cześć.
Planuje aktualnie zmianę mojej Yamahy RX-S602 pod coś z HDMI 2.1 celem wsparcia sygnału 4K/120Hz z Xboxa.
Naczytałem się trochę o problemach z implementacją HDMI 2.1 w części amplitunerów na rynku - o ograniczeniach, adapterach wymianach płyt i całej reszcie.
Pytanie do Was - czy możecie polecić jakieś urządzeniem, które bez problemu będzie wspierało 4K/120Hz?
Rozglądam się raczej za jakimś bardziej budżetowym sprzętem (z RX-S602 jestem bardzo zadowolony). Przyznam, że myślałem o modelu RX-V4A od Yamahy.

Pełen setup:
  • Xbox Series X,
  • Philips 55OLED718,
  • Wilson Raptor 5 + 1 + Vocal + Sub-8.
 

mjakmichal

New member
Masakra , to to, że łykacie wszystko jak pelikany. Potrzebne , to jak ku... majtki
Z tym się nie do końca zgodzę, bo idąc tym tokiem rozumowania to w ogóle po co HDMI w amplitunerach, skoro zawsze można wyjść samym audio?
Moim zdaniem po to jest technologia, żeby z niej korzystać, ale każdy może mieć inny punkt widzenia :)

Temat można zamknąć.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Masakra , to to, że łykacie wszystko jak pelikany. Potrzebne , to jak ku... majtki
A skąd ludzie mają wiedzieć jak wszyscy w elektromarketach i w marketingowych ulotkach piszą jakie cudowne to ich produkty? Szanuj proszę ludzi, którzy nie mają takiej wiedzy jak Ty i nie używaj "łykania"
 
Do góry