Amplituner i kolumny co polecacie do 10000

maciej_wlkp

New member
Witam. Chciałbym kupić sobie amplituner zgodny z 4k 5.1 oraz kolumny do niego także 5.1. Przeznaczenie to filmy i gry 70% reszta to muzyka wszelkiego rodzaju. Całośc chciałbym aby sie zmieściła w kwocie 10 000. Z góry dzieki za odp. Pozdrawiam
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Jaka muzyka , preferencje brzmienia, No i takich zapytań jest sporo na forum, zaraz zostaniesz zarzucony masą propozycji tych co zwykle :p i nic już nie będziesz wiedział.Poszukaj , poczytaj trochę w necie i wtedy można podyskutować.Pzdr
PS. Jaka Kolega ma wiedzę w temacie 4K ?
 
Ostatnia edycja:

maciej_wlkp

New member
Jestem laikiem w temacie audio dlatego proszę o paradę osób które sie tym interesują. Wszelkie propozycje są mile widziana od osób które wiedzą co warto zakupić. Będzie to jakiś punkt wyjścia a o konkretnym produkcie sam już doczytam coś wiecej w internecie. Muzyka wszelaka, słucham to co sie mi podoba. Co do 4k to miałem jedynie na myśli upscaling z niższych rozdzielczości, chyba ze każdy tv 4k sam to robi to nie jest do niezbędne.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Dostaniesz 20 propozycji sprzetu z różnym charakterem grania od ludzi z różnymi preferencjami , i liczysz ze wybierzesz taka która pasuje do Twoich ,bez obrazy dziwne.Co do tego ze jesteś laikiem ,pisze wiec masa propozycji jest w sieci wybierz 3 pod kątem wyglądu ,ceny czy czego kolwiek i udaj się na odsluch.4K- skalowanie materiałów do takiej rozdzielczości to chyba dla własnego samopoczucia ze sie ma..Pzdr
 
Do góry