Ampli Denon X1700H+ dekoder Vectra ZC4110 OVE+ Philips 55PUS9206

mourning

Member
Mam pytanie. Mam taki zestaw jak w tytule. Amplituner Denon X1700H, dekoder Vectra ZC4110 OVE i telewizor Philips 55PUS9206. I teraz tak. Jak mam podłączony zestaw tak, że ampli kablem HDMi jest podpięty pod tv, dekoder Vectra też podpięty kablem HDMI pod tv to wszystko niby działa. Jedynie co to telewizor nie wyszukuje kanałów i nie da się sterować pilotem od tv dekoderem Vectry. Po prostu kanały zmienia się pilotem od dekodera. No ale nie o to chodzi. Przy tak podłączonym zestawem jak nacisnę przycisk home na piloce tv to przenosi mnie do android tv i mogę spokojnie sobie uruchamiać aplikacje itd. Dzisiaj próbowałem zmienić podłączenie. Podłączyłem dekoder Vectry kablem HDMI pod gniazdo HDMI amplitunera ( tutaj wybrałem gniazdo BlueRay) a amplituner wyjściem HDMI pod tv. Niby wszystko ok ( stereo z głośników Dali Oberon 7 działa ), dekoder się uruchamia i jest tv ale gdy próbuję nacisnąć przycisk home na tv to włącza się strona główna android tv i po chwili wywala mnie do dekodera i do telewizji. Jak próbuję przez przycisk na tv wybory wyjścia, źródła sygnału zmienić sygnał to dostaję taki sam efekt czyli wywalenie do dekodera i telewizji. Co robię nie tak? Połączenie z siecią jest, bo internet mam podłączony kablem zarówno. Jak prawidłowo powinien być podłączony taki zestaw? Dziękuję za pomoc
 
Do góry