ampli 8 omowy głośniki 6 omowe

CzajaOne

New member
Ampli kupiłem już używany więc możliwe, że w nim coś siedzi, co nie zmienia faktu, że serwis powiniem potrafić to wyeliminowac a nie próbować wmówić że to na 100 % kolumny. Mało tego za pierwszym razem nawet nie zapytali jakie mam głośniki, tylko za drugim jak oddawałem na gwarancje. Oczywiście jak oddadzą mi go to podłącze pod inne głośniki, ale tak naprawde co to mi da, może załatają znowu prowizorycznie usterkę i jak podłącze te jamo to znowu strzeli ?
 
I

irek6311

Guest
CzajaOne na tych swoich kolumnach lepiej go już nie sprawdzaj ,
poszukaj u znajomych jakiś 8Ohm kolumn (fronty tylko podłącz) i sprawdż amplituner .
 

CzajaOne

New member
też tak zrobie, sprawdze i idzie do ludzi ;] Już szukam następcy. Mam tylko nadzieję, że te Jamo nie robią tutaj kuku :d
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ampli kupiłem już używany więc możliwe, że w nim coś siedzi, co nie zmienia faktu, że serwis powiniem potrafić to wyeliminowac a nie próbować wmówić że to na 100 % kolumny. Mało tego za pierwszym razem nawet nie zapytali jakie mam głośniki, tylko za drugim jak oddawałem na gwarancje. Oczywiście jak oddadzą mi go to podłącze pod inne głośniki, ale tak naprawde co to mi da, może załatają znowu prowizorycznie usterkę i jak podłącze te jamo to znowu strzeli ?
Tylko, że ów serwis to nie Harmanowski tylko z Poznania :)
 
Do góry