Amazon Prime wkrótce droższy?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]Amazon Prime wkrótce droższy?

[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT][/FONT][FONT=&quot]Po Stanach Zjednoczonych, pakiet usług Amazon Prime – w tym Prime Video – odnotowuje wzrost cen w Kanadzie. Następny krok, Europa?[/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]Po wzroście cen w Stanach Zjednoczonych w lutym, Amazon Prime również obserwuje wzrost cen w Kanadzie.[/FONT]

Amazon Prime

[FONT=&quot]To pierwszy wzrost w tym kraju od czasu premiery Prime w 2013 roku. Przypominamy, że ta subskrypcja od giganta dystrybucji online obejmuje takie usługi, jak dostawa w jeden dzień, Amazon Music Prime czy platforma do strumieniowego przesyłania Aby uzasadnić ten wzrost, firma powołuje się na coraz szybsze dostawy, dostawę tego samego dnia bez minimalnego limitu zakupów, rozszerzenie jej usług i wzrost katalogu oryginalnych treści w Prime Video.[/FONT]

[FONT=&quot]Teraz okaże się, czy ta podwyżka cen wkrótce pojawi się w Europie[/FONT]
[FONT=&quot]avcesar
[/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ile teraz kosztuje abonament? I czy w każdej chwili da się z niego zrezygnować, czy to jest roczny abonament ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za info, teraz to nie, bo nie ma czasu na oglądanie, to co jeszcze mam do obejrzenia na Netfixie to chwilkę ładną potrwa, plus zaraz lato, wiec , co innego mi w głowie, niż oglądanie filmów, zaraz śmigamy na majówkę do Kopenhagi, a na początku lipca 2 tygodnie w Tajlandii, a później jak i wcześniej ze dwa, czasem trzy "łikendy" w miesiącu będziemy spędzać na działce na Mazurach, trzeba korzystać ze słońca, skoro już kasa poszła. W połowie maja żaglówka zostaje przewieziona już na Mazury :) Ale na jesień pomyślę, o tym abonamencie , bo kilka pozycji jest tam do obejrzenia, a wtedy tez już więcej czasu na oglądanie filmów.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Ta promocja jest już długo i pewnie się skończy
Lolek a zakupy robisz tam w całkiem. ciekawych cenach a jak się trafi promocja
To cena jest bardzo Ok No i przesyłka darmowa i szybko dociera do domu 😀
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma na co czekać, cena jest abstrakcyjnie niska, a jak tak dalej pójdzie to do Tajlandi sam się przeprowadzę ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę, że Tajlandia fajne miejsce na życie, zresztą takich miejsc jedt wiele fajnych, gdzie przynajmniej jesień i zimę można by było spędzić miło czas, ale na razie trza pracować..:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz wiele osób pracuje zdalnie - więc z Tajlandii też można.
I masz wówczas dwa w jednym - przyjemne życie i przyjemną pracę.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolek, tu bardziej chodzi aby sobie wykupić amazona dopóki jest za 49zl/rok.

Na razie tam nie ma nic do oglądania w Polsce, wiec taka cena.


Co do wakacji tez planuje. Skończę sianie w polu i też gdzieś jadę. Lubię egipt ale tam pewnie wiele Ruskich kacapów a nie mam ochoty na bójki.
Wiec uderzę chyba coś w europie. Może Grecję.
 
Do góry