Alternatywa dla płatnych platform-Vectra, UPC, NC+

fido920

Member
Jaka jest opcja żeby kupić zestaw antena+tuner satx2 i nie płacić abonamentu. Interesują mnie kanały naziemne+muzyka, jakieś Discovery, National Geo, Cartoon Network. Czy jestem skazany na płatnych dostawców? Aha, no i jeszcze podłączyłbym się do neta (tuner kabelek) więc może coś przez internet...?:)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jaka jest opcja żeby kupić zestaw antena+tuner satx2 i nie płacić abonamentu. Interesują mnie kanały naziemne+muzyka,

Naziemna telewizja jet bezpłatna . Discovery,NGC ,Cartoon niestety nie nadają FTA .Najlepiej kupić sobie tuner combo (czyli z głowicą satelitarną i dvb-t) ,talerz 80-90cm i konwerter monoblock ,ustawić sobie na Astrę 19,2 E + Hotbird 13 E i jest sporo programów darmowych

1. Hotbird 13 E MUZYKA
- 4 Fun fit and dance (Polska)
- 4 Fun hits (Polska)
- 4 Fun TV (Polska)
- Stars TV (Polska)
- VOX Music (Polska)
-Nex1 (?)
- Music Box Russia (Rosja)
-Disco TV (Polska)
- Eska TV (Polska)
- Power TV (Polska)
- JTCV (USA )
-RTL 102,5 (Włochy)
- Disco Channel (Włochy )

2. Asrta 19,2 E MUZYKA
- VIVA Germany (Niemcy)
-VIVA Austria (Austria)
- Deluxe Music (Niemcy)
- Hitradio OE3 (Austria)
- GO TV (Niemcy )
- Mei Musi TV (Niemcy)

3. Astra 19,2 E PROGRAMY DLA DZIECI
- KIKA HD (Niemcy)
- KIKA Der Kider Kanal (Niemcy)
- Nickelodeon Germany (Niemcy)
- Nick Austria (Austria)
-Disney Channel (Niemcy)
- RIC (Niemcy)

Odnośnie kanału Travel Channel - w niekodowanej postaci dostępny jest na satelicie Astra na 28,2 E, z tym że jest to satelita z wiązką punktowa rzuconą na wyspy brytyjskie i jest problem z odbiorem w Polsce (a szczególnie na południu )

Travel Channel Mexico dostępny na satelicie Intelsat 805 (pozycja 55,5 W)
 

Makartinii

New member
Kablówka, która masz zdecydowanbie najtaniej wychodzi i masz juz wszystko zainatalkowane wystaje Ci kabel ze ściany. wszystko łądnie pieknie i bez zbednych kombinacji. Masz użytkowanie 2 TV za abonament jednego czego nie daja staelity.
Abonament RTV trzeba tak czy inaczej opłącac. Przerejestruj go na babcie lub dziadka i bedziesz niebawem pewnie zwolniony bo tusk ma znowelizowac ustawe.
TV przez neta zdecydowanie odpada to porazka i straszna udreka w użytkowaniu.
Ja bym pozostał przy tym co masz
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jaka jest opcja żeby kupić zestaw antena+tuner satx2 i nie płacić abonamentu. Interesują mnie kanały naziemne+muzyka, jakieś Discovery, National Geo, Cartoon Network.

Tekst grozi :banned: ale napiszę wprost: albo masz miliony ludzi za debili (w tym mnie) bo płacą za coś co można mieć za darmo albo sam jesteś debilem, skoro uważasz że tego typu pozycje mogą lecieć za free...
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Trzeba napisać koledze, bo może nie świadomy, że trzeba płacić za kanały które go interesują. Jedynie albo aż dvb-t w ilości 23 kanałów jest bezpłatne. Pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
bedziesz niebawem pewnie zwolniony bo tusk ma znowelizowac ustawe.

Tusk nie będzie niczego nowelizował ponieważ w chwili obecnej jest gdzie indziej i zajmuje się zupełnie czymś innym
Nowelizacja ustawy abonamentowej już była ,zmianą jest że osoby które ukończyły 75 lat nie muzą zgłaszać tego faktu (po prostu nastąpi automatyczne zwolnienie) ,pozostałe kwestie są bez zmian jest spory katalog osób które mogą otrzymać zwolnienie .Od stycznia 2016 r abonament wrośnie do 22,90zł miesięcznie

Jeszcze taka ciekawostka według RPO prof.Teresy Lipowicz legalność abonamentu rodzi pewne obawy prawne ,gdyż z mocy ustawy jest to obowiązek powszechny ,a spełnia go jedynie 10% czyli nie jest powszechny
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tekst grozi :banned: ale napiszę wprost: albo masz miliony ludzi za debili (w tym mnie) bo płacą za coś co można mieć za darmo albo sam jesteś debilem, skoro uważasz że tego typu pozycje mogą lecieć za free...

:D "Brodacz", a żebyś wiedział. Tak jest za freee. Wprawię za free, nie licząc internetu:D
Mam 2000 kanałów. Canal+ (wszystkie!!!), Polsat ( wszystkie!!). Dalej nie będę liczyć. :D
Mogą lecieć za free. Tylko trzeba wiedzieć co kupić , gdzie kupić i za bardzo głośno o tym nie mówić.
I wiesz co, ja by z przyjemnością zapłacił by za te kanały, ale.... Powiedz mi , czy te wszystkie Polsat, Canal+ i td,są fair w stosunku do mnie?? Liga mistrzów na jednej płatformie, kwalifikacje na innej i td. To po ich zrozumieniu , ja muszę mieć z 4 dekodery i bulić im za to że oni nie mogą dogadać się, kto i co będzie pokazywał w Tv?? Nu to ja dogadałem się ze swym ego i ...... mam ich gdzieś. :D
Czołem.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
:D "Brodacz", a żebyś wiedział. Tak jest za freee. Wprawię za free, nie licząc internetu:D
Mam 2000 kanałów. Canal+ (wszystkie!!!), Polsat ( wszystkie!!). Dalej nie będę liczyć. :D
Mogą lecieć za free. Tylko trzeba wiedzieć co kupić , gdzie kupić i za bardzo głośno o tym nie mówić.
I wiesz co, ja by z przyjemnością zapłacił by za te kanały, ale.... Powiedz mi , czy te wszystkie Polsat, Canal+ i td,są fair w stosunku do mnie?? Liga mistrzów na jednej płatformie, kwalifikacje na innej i td. To po ich zrozumieniu , ja muszę mieć z 4 dekodery i bulić im za to że oni nie mogą dogadać się, kto i co będzie pokazywał w Tv?? Nu to ja dogadałem się ze swym ego i ...... mam ich gdzieś. :D
Czołem.

Ja wiem, że ukraść można zawsze i wszędzie ale skoro gość oficjalnie pyta na forum to chyba nie po to by iść twoją drogą...
 

fido920

Member
Tekst grozi :banned: ale napiszę wprost: albo masz miliony ludzi za debili (w tym mnie) bo płacą za coś co można mieć za darmo albo sam jesteś debilem, skoro uważasz że tego typu pozycje mogą lecieć za free...
Słuchaj penisie, skoro już obrażasz innych nie zostanę dłużny...nie masz nic do powiedzenia to zamknij ryj...
Nie chodzi mi o pirackie sposoby na darmową telewizję...i nie siedzę 24h przed kompem i nie stanowi to sensu mojego życia...Osobiście kiedy uznaję pytanie jakiegokolwiek forumowicza za bezsensowne, po prostu lecę dalej...Skoro zadałeś sobie trud pisania w taki a nie inny sposób intencje są oczywiste...
 
Do góry