AllShare 2.0

Co do zmian pomiędzy AllShare 2.0 a PC Share 4.2 to występują. Jak znajdę chwile czasu to napiszę, ogólnie to jest tylko ulepszona wersja PC Share, lecz jakiś zawrotnych nowości nie spodziewałbym się.

Ostatniego czasu mam problem z dodaniem udostępnianych nowych katalogów. Problem polega na tym żę od pewniego czasu po dodaniu udostępnionego katalogu mimo, że znajduje się tam jeden plik, program wyświetla nieskończenie długo komunikat "Aktualizowanie listy udostępnienia w folderze Mój komputer". Gdy w tym momencie wyłącze i załącze program to nie mogę znależć serwera DLNA na komputerze i tym samym telewizor nie widzi komputera :(
 

Tom69

New member
Przewijanie działa tak samo jak w SM 4.2, jak na razie nie zauważyłem żadnej różnicy w działaniu. A dodatkowo Allshare tworzy do każdego filmu plik *.mta pewnie z miniaturką.
 

rafcio_1988

New member
Ostatniego czasu mam problem z dodaniem udostępnianych nowych katalogów. Problem polega na tym żę od pewniego czasu po dodaniu udostępnionego katalogu mimo, że znajduje się tam jeden plik, program wyświetla nieskończenie długo komunikat "Aktualizowanie listy udostępnienia w folderze Mój komputer". Gdy w tym momencie wyłącze i załącze program to nie mogę znależć serwera DLNA na komputerze i tym samym telewizor nie widzi komputera :(


mam to samo... znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu? :/
 

shyha

New member
Możecie polecić jakiś dobry program do share'owania po DLNA z tv samsunga?
Mam zainstalowany najnowszy ALLShare, ale po pierwsze strasznie muli! Po drugie zabiera z 2GB RAMu a po trzecie tworzy dodaje pliki kilkanaście godzin i tworzy miniaturki które zajmują masę miejsca. Jakaś alternatywa pozbawiona tych błędów?
 

waldi12

New member
Możecie polecić jakiś dobry program do share'owania po DLNA z tv samsunga?
Mam zainstalowany najnowszy ALLShare, ale po pierwsze strasznie muli! Po drugie zabiera z 2GB RAMu a po trzecie tworzy dodaje pliki kilkanaście godzin i tworzy miniaturki które zajmują masę miejsca. Jakaś alternatywa pozbawiona tych błędów?
Serviio media server

sam z automatu aktualizuje listę, szybki, wyświetla napisy, darmowy, etc. dla mnie ok.
 

shyha

New member
Dzięki. Program rewelacja. Szybki i nie zamula kompa- zajmuje tylko 250MB RAMu w tej chwili a dodałem olbrzymią ilość plików.
 
Windows Media Player 11 wzwyż - w XP w WMP 11 w zakładce Biblioteka można udostępnić dla TV i innych urządzeń np. telefonów z systemem Android katalogi i pliki z naszego dysku.
 

shyha

New member
WMP 11 byłby ok gdyby nie tworzył ikonek podglądu dla wszystkich plików. Można to jakoś wyłączyć? Jak z odświeżaniem biblioteki? Też tak jak w Serviio automatycznie?
 

Edzio666

New member
Witajcie.

Mam problem po aktualizacji programu AllShare na PC.
Za każdym razem gdy włączam telewizor, na komputerze wyświetla się komunikat czy udostępnić zawartość do TV (mimo ,że w ustawieniach jest zaznaczone 'zawsze zezwalaj'). Ze starszą wersją AllShare (której już niema do pobrania na stronie Samsunga) nie było takich problemów.
Ponowna instalacja programu nie pomogła.
Jakieś sugestie?
 
Do góry