Alan Wake

marcinoko

New member
a ja powiem wam że nie posiadam x360, ale jak sie nadarzy taka możliwość to zagram w ten tytuł. gra jak dla mnie bardzo przypomina serie silent hill i bardzo lubię tego typu gry. Przypominam że liczy się frajda z grania a nie dopatrywanie się kto kogo skopiował w efektach czy wizualnych czy dźwiękowych :) wiadomo że liczy się też wykonanie, które tak ogólnie nie jest złe. ale ocenimy to dopiero po załadowaniu gry do konsoli. trzymam kciuki za ten tytuł... a do tego czasu nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać, a nie gdybać !

pozdrawiam
 

premek111

Active member
Bez reklam
Tak bedzie wygladac wersja kolekcjonerska ,w ktorej skład wejdą:
grę Alan Wake
wskazówki i komentarze twórców na temat gry;
The Alan Wake Files - 144-stronicową książkę napisaną przez głównego bohatera gry, w której zgłębimy temat śledztwa FBI poruszony w grze;
płytę ze ścieżką dźwiękową z gry;
ekskluzywne menu do naszego Xboxa 360 oraz dodatki dla avatara;

Premiera około 21.05
fot. ultima.pl
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Według IGN UK gra dostala ocene 8.0 , w/g IGN USA 9.0
Wpisujcie swoje wrazenia.ja niestety na razie sie musze wstrzymac ,za duzo obowiazkow:-(:-(:-(
 

pogrzebacz

New member
Gra fajna na początku, wciąga klimatem, fabułą, ale z czasem rozgrywka staje się nudna, cały czas to samo, oślepianie + strzelanie, z czasem to się po prostu nudzi aż tak bardzo że mi nie chciało się jej przechodzić do końca.
 

MaciekM666

New member
Alan pekl w jakies 7 godzin. Szalu jednak nie bylo. Po bardzo dobrym pierwszym wrazeniu gra oferuje tone schematów, monotonne walki, bezbarwnych i nieciekawych przeciwnikow i liniowosc. Szkoda, ze nie wyszedl z tego sandbox jak chcieli tego na poczatku tworcy
 

rkaniews

Member
Gra jak najbardziej dobra.
Pomijam schematyczność walk. Faktycznie, ciągle ci sami przeciwnicy różniący się tylko ilością.
Natomiast miejscówki i widoki fantastyczne.

Pomysły też całkiem fajne - musisz przejść przez kopalnię, przejść pod mostem itp. itd.
Są zwroty akcji - właśnie jestem po takim.

Klimat gry naprawdę dobry.
Myślę, że bardziej w tej grze chodzi o scenariusz i opowiadaną historię, niż o strzelaninę.

Ja polecam.

Daję jej 8/10

PS.
Ze swojej strony odradzam grę "blur" - samochodowe wyścigi z naparzanką. Jak ktoś pamięta revolta na PC to coś podobnego, tylko że lepiej wygląda.
 
Do góry