aktywny subwoofer buczy czały czas?

voitech85

New member
Witam,
Mam suba Wharfedale WA-12SB i niezależnie czy jest podłączony do ampli od momętu jak podłączę go do zasilania zaczyna cichutko buczec. Jest to normalne? Dzieki za pomoc, pozdrawiam
 

pkomp

New member
nie - buczą tylko marne w pysk transformatory - oddaj na serwis niech wymienią na porządny najlepiej na toroida(bo zapewne jest zwykły - te buczą najczęściej szczególnie jak są na sztywno mocowane do obudowy)
 

voitech85

New member
A jest to powód do oddania subwoofera na gwarancję? Bo wczoraj wyciągnąłem go z pudełka, kupiłem go u dealera który jest oddalony 200km ode mnie i nie chce tam pojechać żeby usłyszeć "to normalne w tym modelu"
 

pkomp

New member
no to niezgodność towaru z umową - nie ma prawa wydawać z siebie żadnych dźwięków oprócz ewentualnego cyknięcia podczas przechodzenia w tryb standby - wyślij kurierem - szkoda kasy na wachę

i tak to jest powód - żaden normalny sprzęt nie buczy a jak będą marudzić to powiedz cwaniakom żeby sobie w pokoju postawili na noc i sprawdzili

MA BYĆ CISZA I TYLE JAK NIE GRA
 

marecki6

New member
Bez reklam
najlepiej oddaj ten sub i wez cos lepszego ... tak czy inaczej tak jak pisze kolega wyzej sub nie ma prawa buczec i jest to ewidentna wada sprzetu wiec sub nadaje sie do wymiany lub zwrotu
 
Ostatnia edycja:
Do góry