aktywacja innego operatora

rewolF

New member
Jestem praktycznie totalnie zielony jezeli chodzi o kwestie techniczne co do operatorow satelitarnych i mam taka sprawe - przeprowadzam sie do mieszkania gdzie teraz jest zamontowany polsat cyfrowy, natomiast jest tam wykupiony na caly rok najnizszy pakiet telewizyjny za 9,90.
Zastanawiam sie teraz nad zakupem jakiegos wyzszego pakietu (z kanalami hd) i zastanawiam sie zeby wziac cyfre+.
Czy moge teraz wykupic sobie w cyfrze jakis ich pakiet promocyjny i korzystac z tej samej anteny i tego samego nadajnika, czy bede musial ktorys z tych podzespolow wymienic?
Jezeli nie to czy bede w stanie samemu przestawic antene (jezeli bedzie taka koniecznosc) w odpowiednim kierunku?
Rozumiem ze dekoder bede musial zakupic ich, jaka jest w zwiazku z tym oplata aktywacyjna za ten dekoder z 500GB dysku?

Na razie oferte cyfry sprawdzilem na ich stronie, konkretnie na konfiguratorze i tutaj przy umowie na 13 miesiecy srednia cena pakietu wychodzi 41,95zl, dodatkowo pakiet hd i filmbox 0zl przez caly okres umowy, jest tu jakis haczyk? Bo jak nie to nawet ciekawie to wyglada i bardzo dziwne ze przy umowie krotszej tj na 13 miesiecy srednia cena pakietu wychodzi nizsza anizeli przy dluzszych umowach (przy umowie na 24 miesiace srednia cena pakietu wynosi 57zl).
Mam jeszcze pytanie jak wyglada umowa po okresie promocji, rozumiem ze kwota standardowa, ale jak klienci tacy sa traktowani przez operatora, czy jest mozliwosc skorzystania na nowo z jakis dostepnych ofert dla nowych klientow, czy beda to warunki gorsze?

Dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

wystarczy że podepniesz dekoder Cyfry + do talerza do którego podpięty masz Cyfrowy Polsat i będzie działać ;]
 

rewolF

New member
aha, czyli mam rozumiec ze cyfra+ i polsat dzialaja na tej samej czestotliwosci (na tych samych ustawieniach anteny)? a wie ktos ile moze kosztowac aktywacja ich dekodera 500GB?
 

acton777

New member
Bez reklam
Nie działają na tej samej częstotliwości tylko satelicie.

Aktywacjaw zależności od pakietu 19PLN lub 1PLN, miesięczna dzierżawa 10PLN- C+ nie sprzedaje tych dekoderów.

PS. Spiesz się, dziś kończy się promocja!!
 
Do góry