AE Aelite3 i co dalej?

wojwyk

New member
Witam
posiadam kolumny Acoustic Energy Aelite 3, pokój ok. 20m2, muzyka - przeważnie cięższy rock i metal. Mam do tego HK AVR255, który w kinie z tymi kolumnami miecie; chciałbym jednak nabyć coś co pozwoliłoby się cieszyć również dobrym stereo, chociaż na chwilę obecną aż tak źle nie jest. W grę wchodzą przede wszystkim używki +/- 1000zł.
 

wUodek

New member
Za niecałe 800 zł możesz miec nowego Denona PMA-510AE. Znajomy go używa razem z Acoustic Energy Radiance 3. Całkiem nieźle sobie radzi.
 

grzeseik

New member
moze ktoryś z takich zestawow:
ROTEL RC 970BX + RB 980BX, Polecam !! (1608576131) - Aukcje internetowe Allegro
albo
Rotel RC-850 + RB850 pre.gram.MM/MC Super Polecam (1592765034) - Aukcje internetowe Allegro
nalezaloby sie wybrac z kolumnami i posluchac, ale jesli nie bedzie za ostro na gorze to moze sie okazac fajne polaczenie!
taki
NAD C 370 (1591187742) - Aukcje internetowe Allegro
tez sie nada.
jak cieżko Ci bedzie wybrac sie na "przymiarke" to chociaz sporbuj posluchac w sklepie z jakims "odpowiednikiem" zeby ocenic czy dana szkola dzwieku Ci lezy.
 

wojwyk

New member
Dzięki za odzew.
Co sądzicie o Audiolab 8000s? Mógłbym go wykorzystać jako końcówkę w KD i jako zintegrowany wzmacniacz w stereo. Do tego posiada przełącznik trybu pracy na panelu frontowym.
 

grzeseik

New member
zdecydowanie wart sprobowania. szczegolnie jak znajdziesz w dobrej cenie.
gdzies czytalem ze ten model ma "dwa oblicza" tzn do pewnego momentu byl produkowany w anglii, pozniej w chinach... konsekwencja przeniesienia produkcji byla obnizka cany, ale niestety nie tylko...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Warty uwagi i często wybierany jako dodatkowy wzmak do amplitunerów.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Za tą kwotę możesz też kupić Harmana HK 980. Miałem go z tymi kolumnami i było O.K.
 

wojwyk

New member
Ostatecznie kupiłem NAD C352.
Jeśli chodzi o połączenie, to czy ma to wyglądać w ten sposób?


I teraz fronty mam podpiąć pod NADa, a pozostałe głośniki do Harmana, dobrze kombinuję?
Pozdrawiam
 

Dante32

New member
bardzo dobrze kombinujesz - nie wiem tylko czy w przypadku odsluchu stereo nie bedziesz musial kazdorazowo odpinac kable i pakowac te zworki. Taki masochizm byl w Luxmanach ;)
 
Do góry