Adeo Incell - to tak ma byc?!

wrx

New member
Bez reklam
Dzisiaj po raz pierwszy rozwinalem swoj ekran i doznalem szoku.
Zgodnie z poradami, zainwestowalem w Adeo, bo mialo byc gladko (nie jak w tanich ekranach), ale to, co widac na zdjeciu, mnie zalamalo.
1. Czy te faldy i zawiniete krawedzie, to norma?
2. Czy to zniknie - a jak tak, to kiedy lub jak temu pomoc?
imag0209n.jpg

imag0208b.jpg

imag0207j.jpg
 

dekiel

New member
Mówiłem już, że ekran tylko z napinaczami; oczywiście trochę więcej sie płaci, ale nie ma później płaczu i zgrzytania zębami. Mój ekran ma już (dopiero) 9 miesięcy, ale po rozwinięciu żadnej fałdki nie widać. Tafla szkła...
 

wrx

New member
Bez reklam
Mówiłem już, że ekran tylko z napinaczami; oczywiście trochę więcej sie płaci, ale nie ma później płaczu i zgrzytania zębami. Mój ekran ma już (dopiero) 9 miesięcy, ale po rozwinięciu żadnej fałdki nie widać. Tafla szkła...
No coz, mnie nikt nie doradzil napinaczy...Sam sie nad tym zastanawialem, ale stwierdzilem, ze po co, skoro wszyscy sa zachwyceni swoimi ekranami...

Ciagle czekam na odpowiedz na pytania...:(
 

wrx

New member
Bez reklam
Dystrybutor przekazal zdjecia Adeo i ekran do wymiany.
Fajnie, tylko kto ma pokryc koszty ponownego montazu?
Demontaz, to tez nie tak "hop"...
Zwatpilem w te firme-mialo byc pieknie, a jest mega bubel!
:(
 

redlum

New member
Bez reklam
Wykręcić sam ekran to niecałe 5 min dla dwóch osób chyba nie chcesz im wysyłać tej części co jest na stałe?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

redlum

New member
Bez reklam
Przejrzyj instrukcje instalacji - jak dobrze pamiętam (sam tego nie instalowałem) - to zdejmujesz takie dwa plastiki na końcach i tam ekran wisi na takich 4 śrubach (po dwóch z każdej strony) które są w suficie. Z jednej strony odkręcasz nakrętki - a z drugiej wyjmujesz. Dwie osoby są potrzebne bo to ciężkie jest i nie poręczne.
 
Do góry