Adblock

jumper.as

New member
Musze napisać trzy grosze ode mnie. A więc, bardzo często czytam to forum korzystając z telefonu a nie z komputera. O ile reklamy pojawiające się na komputerze w niczym mi nie przeszkadzają to na telefonie mnie krew zalewa. S3 nie ma najmniejszego ekranu ale mimo wszystko reklama wyświetla się na cały ekran skutecznie uniemożliwiając przeczytanie czegokolwiek. Jedyny sposób to jest wyłączenie jej poprzez naciśnięcie "x". Tylko, że zrobienie tego bez przekierowania do strony reklamodawcy graniczy z cudem. Zamiast szybko i miło spędzić tu czas człowiek się musi męczyć. W końcu pewnego razu nerwy mi puściły i wykupiłem abonament na rok. Czy naprawdę Wam Administratorom o to chodzi, żeby ludzi szlag trafiał i płacili Wam pieniądze zamiast psychologom:D Jeśli tak to mam pewne rozwiązanie tylko nie wiem czy ktokolwiek się ze mną zgodzi. Jeśli już chcecie żeby dostęp do tego forum był płatny to też dajcie coś od siebie... czyli np.:
załóżmy, że na forum jest zarejestrowanych 2000 ludzi (nie znam danych i nie wiem gdzie to sprawdzić), niech opłata za cały rok wynosi te 20 zł (myślę, że każdego na to stać) i niech każdy zapłaci by móc tu być ale wza mian dostanie po pierwszym roku abonamentu 10% upustu na zakupy u kikiego i blackninjy, po drugim roku płacenia abonamentu 20% upustu, po trzecim 30% - i tu może zaprzestańmy z zwiększaniem zniżek.
Dzięki temu Wy zyskacie, bo łatwo policzyć 2000*20=40 000 rocznie, a znając życie forumowiczów by szybko przybyło podwajając sumę, a my zyskalibyśmy sprzęt za tańsze pieniądze. Tylko proszę mi nie mówić, że 30% upustu to za dużo, bo znam z własnego doświadczenia, że można dostać nawet 40% rabatu za nową rzecz jak to miało miejsce w moim przypadku. Czasami lepiej się wychodzi sprzedając dużo z małą marżą niż od czasu do czasu czekając na przygłupa którego można oskrobać z ostatniej złotówki.

Pozdrawiam Administratorów i właścicieli tego forum i z wielką niecierpliwością czekam na Waszą odpowiedź i komentarze forumowiczów
 

eedviking

Banned
Może jestem z innej planety, ale rabaty dla niebieskich w sklepie w/w są i to całkiem fajne. Zgodzę się, że ze smartfonów to średnia przyjemność pisanie , czy czytanie, jednak dla mnie telefon to w 99% jest do dzwonienia. ;) :)
 

jumper.as

New member
hmm, jako niebieski chciałem kupić blu ray Panasanica, cenę dostałem od "naszego magika" taką, że taniej było mi kupić przez internet od kogoś innego z ubezpieczeniem i przesyłką, tak więc nie zgodzę się z Tobą eedviking
 

chronos69

New member
Szybka reakcja administratora

Pochwalam szybką reakcję osób odpowiedzialnych za ostatni bałagan z "blokowaniem Adblocka". Przeszkadzający w korzystaniu z forum panel skutecznie zasłaniający treść zastał chyba wyłączony. W każdym razie u mnie nie ma już wzrostu irytacji ;-) W "nagrodę" pozostawiam na forum wyłączonego Adblocka.
 

eedviking

Banned
hmm, jako niebieski chciałem kupić blu ray Panasanica, cenę dostałem od "naszego magika" taką, że taniej było mi kupić przez internet od kogoś innego z ubezpieczeniem i przesyłką, tak więc nie zgodzę się z Tobą eedviking

Napisałem to subiektywnie, na podstawie własnego doświadczenia, trudno mi mówić o wszystkich sprzętach sprzedawanych przez w/w. Prawdą jest, że zawsze( bądź prawie)można znaleźć coś taniej, ale nie zawsze od polskiego dystrybutora. Życzę miłego dnia i samych radości. ;)
 

eedviking

Banned
Przez około godzinę z żadnej przeglądarki i z telefonu, nie udało się otworzyć strony forum, było tylko białe tło, a w pasku normalnie , jakby było OK.:shock::shock:
 

stalewiak

New member
Sam mam strony i adblock to śmierć powolna dla portali . Przykre ale prawdziwe . Ja rozumiem że sa strony że nie idzie az przeglądać bo maja tyle reklam że hoho ... Reklamy google nie są inwazyjne i te nie powinny byc blokowane . Najgorsze jest to że użytkownicy o tym w większości nie wiedzą że stronę, forum trzeba jakoś utrzymać . To tyle z mojej strony . Pozdrawiam
 
Do góry