65C9 vs. 65C11

kosa666

New member
Witam,

Od dwóch lat mam 65C9, a teraz kupiłem 65C11... i szczerze mówiąc jestem troszkę zakłopotany :(

Brak efektu WOOOW - mało tego, wydaje mi się źle czasami obraz w C9 jest jakby lepszy...

Mam dwa pytania:

1. Czy da się jakoś wyłączyć tę choinkę po wciśnięciu ekranu domowego (by tak jak w C9 pojawiały się tylko źródła i dodane przeze mnie aplikacje)???
2. Czy macie może jakie pesety w trybie standard na C11?


Pozdrawiam
 

filcek

Member
Dlaczego zdecydowałeś się na c11 a nie model z nowym panelem evo ? Vincent robił porównanie c9 ,cx ,c11 zero postępu a wręcz regres ... C9 świeci jaśniej w trybie hdr ma większą przepustowość hdmi , co objawia się mniejszym bandingiem w trybie 4k 120hz 10bit rgb no i nie zapominajmy o Dts którego nowsze modele nie posiadają , do tego wolniej działa nowy webos i jest zabugowany i przeładowany reklamami oraz tysiącem zbędnych ikon do płatnych aplikacji . Czy według Ciebie jest coś co przemawia na korzyść nowego tv ??
 
Ostatnia edycja:

kosa666

New member
Dlaczego zdecydowałeś się na c11 a nie model z nowym panelem evo ? Vincent robił porównanie c9 ,cx ,c11 zero postępu a wręcz regres ... C9 świeci jaśniej w trybie hdr ma większą przepustowość hdmi , co objawia się mniejszym bandingiem w trybie 4k 120hz 10bit rgb no i nie zapominajmy o Dts którego nowsze modele nie posiadają , do tego wolniej działa nowy webos i jest zabugowany i przeładowany reklamami oraz tysiącem zbędnych ikon do płatnych aplikacji . Czy według Ciebie jest coś co przemawia na korzyść nowego tv ??

nie zmieniłem dla zmiany tylko wybudowałem dom i C9 zostawiłem w mieszkaniu córce.. kupiłem C11 pomny pozytywnych doświadczeń i niestety:
- obraz jakoś nie lepsiejszy (może wręcz przeciwnie)
- Home jakiś przeałodowatny ikonkami, że ciężko cokolwiek znaleźć
- aż tak d^&y nie urywa jak [po pierwszym odpalenie C9 :sad:

na plus:
- chyba lepszy dźwięk
- Web OS wcale nie działa wolniej
 

Cauti

Member
nie zmieniłem dla zmiany tylko wybudowałem dom i C9 zostawiłem w mieszkaniu córce.. kupiłem C11 pomny pozytywnych doświadczeń i niestety:
- obraz jakoś nie lepsiejszy (może wręcz przeciwnie)
- Home jakiś przeałodowatny ikonkami, że ciężko cokolwiek znaleźć
- aż tak d^&y nie urywa jak [po pierwszym odpalenie C9 :sad:

na plus:
- chyba lepszy dźwięk
- Web OS wcale nie działa wolniej

A który jest jaśniejszy?
 
Do góry