65" do 3k zł dla osób ok 70-ki

brodacz

Active member
Bez reklam
Tym razem ja proszę o wsparcie. Teściom zrzucamy się na prezent, więc budżet 3k właściwie nieprzekraczalny, chyba, że za 100-200 dostanę jakiś namacalny skok jakościowy. Możliwe zejście kilka cali w dół (ale nie 55), jeśli i tu pojawia się wyraźna poprawa obrazu.
Podstawą jest jakość obrazu na DVB-T, więc jak najlepsze skalowanie mile widziane. Tv nie będzie podłączony do neta.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Dla osob w tym wieku, to TV z jak najprostszym systemem. Chyba, ze sa oblatani w nowoczesnych technologiach, to co innego :)

Moze cos z Panasa, ale chyba budzet nie ten
 
Ostatnia edycja:

SLAV7

New member
Bez reklam
Najlepszy byłby SONY 65X7056/7055. Super TV ale jednak przekracza budżet. Ewentualnie SAMSUNG 65TU7172 lub PANASONIC 65HX580
 

jasssu

New member
Jak na tani telewizor to Philips 70PUS7555 będzie dobrym wyborem. Warto dodać, że to nieźle wykonany telewizor.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy oprócz DVB-T, będą oglądać Polskie kanały FTA z satelity?
Jeśli tak, to weź model Philips z Androidem bo na nim da rade ułożyć listę kanałów ulubionych składającą się z programów DVB-T i DVB-S i dowolnie te kanały między siebie mieszać, natomiast na Saphi podobno nie jest to możliwe.

Jeśli do DVB-T, to sprawdź czy ma DVB-T2, HEVC, E-AC-3, AC-4, HbbTV co najmniej wersję 2.0.1
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dzięki za sugestie, ale znalazłem tcl 65p815 za 2933zł a ma on też androida, co jest dodatkowym atutem. Przesiadka z 32", więc i tak nie ma wątpliwości, że będzie zadowolenie.
 

barburian

New member
Bez reklam
Masz jeszcze na Androidzie z systemami micro dimming
Hitachi 65HAL7250
Toshiba 65UA4B63DG
Sharp 65BL3EA
 

Petru23

Banned
Dzięki za sugestie, ale znalazłem tcl 65p815 za 2933zł a ma on też androida, co jest dodatkowym atutem. Przesiadka z 32", więc i tak nie ma wątpliwości, że będzie zadowolenie.


Żebyś się nie zdziwił, jak zamiast obrazu będzie jedno wielkie G na tych 65". Tym bardziej, że to ma być do zwykłej telewizji. No ale co ja tam wiem... Zamiast wziąć 55", które i tak da ogromny przeskok a zapewni dobra jakość programów to parcie na rozmiar. Żeby teście nie "podziękowali" za taki prezent.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Sharpa widziałem. Porażka. A tcl cyferkowo wygląda na dość wysoki model i przeceniony z 3,7k.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp dopiero w maju ruszy z telewizorami.
W klasie 3 tyś zł masz dobre modele :
- Philips 65PUS7805 za 2750 zł
- TCL 65 P715 za 2850 zł
- LG 65 UN 74003 za 2750 zł
Plus pakiet dla niebieskich.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ale mi zależy na androidzie, bo tam nawet satelity nie mają. Tv będzie z Horizon Tv. P815 chyba jest wart dopłaty 80zł względem 715?
 
Do góry