55ub850v-zd; jaki HDMI?

mtnetstyle

New member
Witam, mam zamiar zakupić nowy kabelek HDMI do tego LG55ub850v-zd, na myśli mam dwa typy;

Wireworld Chroma 7 HDMI (CHH) lub
Wireworld Ultraviolet 7 HDMI (UHH)

Który lepszy? chodzi głównie o jakość obrazu, dźwięk mam przez optyka do ampli pionka, więc o obraz chodzi:)

Pozdrawiam. i dzięki za odpowiedź.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A ile metrów tego kabla potrzeba? Na kablach HDMI czy optycznych nie będziesz mial żadnych różnic zarówno w obrazie jak i dźwięku. Już było setki razy o tym pisane. To kable cyfrowe, więc albo działają jeżeli są sprawne albo nie. Oczywiście są magicy którzy doszukują się drugiego dna w takim okablowaniu, bo przecież jak się wyda 300zł na kawałek kabla to musi być lepszy od tego za 30zł. Kup porządny ale nie musi to byc kabel za parę stówek. Zwykły Prolink tez spokojnie wystarczy.
 

motorolaz3

New member
A ile metrów tego kabla potrzeba? Na kablach HDMI czy optycznych nie będziesz mial żadnych różnic zarówno w obrazie jak i dźwięku. Już było setki razy o tym pisane. To kable cyfrowe, więc albo działają jeżeli są sprawne albo nie. Oczywiście są magicy którzy doszukują się drugiego dna w takim okablowaniu, bo przecież jak się wyda 300zł na kawałek kabla to musi być lepszy od tego za 30zł. Kup porządny ale nie musi to byc kabel za parę stówek. Zwykły Prolink tez spokojnie wystarczy.


Aż 30 zł za półmetrowy kabel HDMI?! Gwarantuję,że wytarczy taki za 6 złotych i będzie to samo co za 300 złotych-nawet gdyby telewizor miał 100cali-różnicy żadnej nie będzie.
 
Do góry