55'' do 4 tys. zł

elbryk

New member
Witam

Chciałbym kupić TV 55'' do 4 tys. na raty.
TV będę używał do konsoli Xbox Series s, Netflixa, Youtube, Player-a i sport.tvp.pl.
Zastanawiałem się nad markami TCL (za wyposażenie) i Samsungiem.
W tej chwili skłaniałbym się za Samsungiem QE55Q80BAT, ale jest powyżej 4 tys. TCL słyszałem, że są mocno awaryjne.
Co polecilibyście mi ?
Czy kupować teraz, czy poczekać np. na Black Friday.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem , z jakiej telewizji korzystasz co do informacji o awaryjności :).
Ale nie musisz się teraz o to obawiać.
TCL odrobił lekcja - są w klasie cenowej bardzo dobre.
I masz specjalne ceny na BF juz dziś .
I w tej klasie dostaniesz już mini led :
  • Philips 55PML9008 za 4199 zł
  • TCL 55C805 za 3899 zł

Plus dodatkowo masz pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

elbryk

New member
Też myślałem nad TCL 55C805, ale ma dużo złych komentarzy na temat awaryjności zaraz po gwarancji lub po aktualizacji softu. Telewizji z anteny nie oglądam. Zależy mi na Mini LED i 120 Hz, chyba że się nie znam.
Co to jest ten pakiet gratisów ?
 

Marlo

Active member
Nie wiem , z jakiej telewizji korzystasz co do informacji o awaryjności :).
Ale nie musisz się teraz o to obawiać.
TCL odrobił lekcja - są w klasie cenowej bardzo dobre.
I masz specjalne ceny na BF juz dziś .
I w tej klasie dostaniesz już mini led :
  • Philips 55PML9008 za 4199 zł
  • TCL 55C805 za 3899 zł

Plus dodatkowo masz pakiet gratisów o wartości 500 zł
Jeszcze brakuje C745 , najtańszy 55” ze strefowym przyciemnianiem.
 

elbryk

New member
C745 też był na radarze, ale raczej gorszy jest od C805. TCL ogólnie na papierze są bardzo dobre, ale chciałbym, aby TV przynajmniej kilka lat pochodził bez problemu, tak jak mój obecny 32'' Samsung.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model C805 masz już mini Led . Model 745 jest w swojej klasie bardzo dobry - ale to LCD.
Pochodzi spokojnie kilka lat ( przeważnie do zmiany systemu )
TCL 55C735 masz za 2799 zł , 55C745 za 3199 zł - różnią sie tylko jasnością.
 

elbryk

New member
Chyba wezmę TCL 55C809 ale 50'' za 3299,99 zł, od wersji 55'' 700 zł taniej, a nie koniecznie potrzebuję 55''. Doradzano mi też Samsunga QE55Q80CAT w tej chwili za 4775 zł (wersje C, ponieważ to nowszy model, od wycofywanej wersji B), ale to już 1475 zł drożej.
 
Też myślałem nad TCL 55C805, ale ma dużo złych komentarzy na temat awaryjności zaraz po gwarancji lub po aktualizacji softu. Telewizji z anteny nie oglądam. Zależy mi na Mini LED i 120 Hz, chyba że się nie znam.
Co to jest ten pakiet gratisów ?
TCL 805 awaryjny tuż po gwarancji? 😱 Przecież ten model jest od niedawna dopiero 🤔
 

elbryk

New member
Po przesiadce z 32 calowego Samsunga robi wrażenie, ale bez kalibracji trzeba się namęczyć żeby optymalnie go ustawić pod xbox-a, netflixa i youtube.
 

elbryk

New member
Ustawień jest normalna liczba, ale np. jak ustawić konsolę xbox series s, czy z dolby vision, czy hdr,, 60/120 Hz, czy mistrz gry ma być włączony i jakie do tego ustawienia ekranu.
 
Ustawień jest normalna liczba, ale np. jak ustawić konsolę xbox series s, czy z dolby vision, czy hdr,, 60/120 Hz, czy mistrz gry ma być włączony i jakie do tego ustawienia ekranu.
Właśnie zamówiłem w jednym ze sklepów internetowych tylko 55 cali. Bardzo, ale naprawdę bardzo dużo naczytałem się na ten temat i wygląda na to, że jest,to jeden z najbardziej nowoczesnych odbiorników. Zobaczymy, jak będzie.
 
Do góry