55-65" do codziennego użytku

Naziemna samą w sobie szału nie robi więc nie ma zbytnio sensu podpinać naziemnej. Inaczej raczej będzie na jakiejś cyfrowej platformie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Naziemna samą w sobie szału nie robi więc nie ma zbytnio sensu podpinać naziemnej. Inaczej raczej będzie na jakiejś cyfrowej platformie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Akurat kanały HD w naziemnej mają dobrą jakość a pozostałe, czyli SD, jak to SD, do oglądania się nie nadają. Trzeba być desperatem, żeby oglądać tak niską rozdzielczość, zwłaszcza na większym TV/lub z niewielkiej odległości.
 

Petru23

Banned
Mam dvb-t i dvb-c, jedna kablowa, druga Cyfrowa. Mnie tv nazywał kanały jako analogowe i tak napisałem. Mój błąd.
Ne tej cyfrowej była kasza.
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
Z polskich kanałów nie ma nic od dawna. Oczywiście cały czas mówimy o naziemnej.
Resztki analoga czasami zostają w kablówce. Może Twoja UPC coś tam jeszcze nadaje ale naziemnie nie ma już nic analogowo.
 

Petru23

Banned
No jak kabel wepnę, to mogę przełączać między dwoma tunerami. Na jednym normalnie upc a na drugiej podstawowe programy o paskudnej jakości.
W sklepach miewają podobnie. TVP powinno być co najmniej ok. A i przecież miałem te telewizory, także coś musi być na rzeczy.
 

SDman

Banned
W pełni się zgadzam, nie można DVB-T zaliczać do złego sygnału.
Te w jakości HD i dobrym źródle są bardzo dobre ale to zależy od instalacji, a ta często przy kiepskich rozdzialaczach w sklepach jest licha.
 
Do góry