5300 z twardym dyskiem

swiderro

New member
Witam


Jako ze ostatnio kupiłem dysk twardy 3,5" do lg 5300
i okazało sie ze nie działa z tym tv
A nie chciałbym kupic jeszcze raz dysku niekompatybilnego z tym TV
Prosze o umieszczanie modeli dysków i pojemnosci które macie u siebie podpięte pod ten model TV i działają bez problemu
Z góry dziękuje

Pozdr.
 

swiderro

New member
pisałem do LG z prosba o liste kompatybilnych dysków twardych ale odpisali ze takiej listy nie maja i wkleili strone z intrukcji o parametrach jakie musi miec dysk
Tylko ja w oparciu o ta instrukcje kupiłem dysk twardy seagate na sata3 i obudowe na usb3.0 i niestety nie działa

@Kolina , rozumiem ze filmy z tego dysku odtwarzane sa płynnie bez zadnego zacinania sie
 

Kolina

Member
Z obu tymi dyskami oba egzemplarze LE5500 nie ma zadnych problemow. Jesli chodzi o plynne odtwarzanie to tutaj jest pewien problem ale nie dotyczy dyskow a TV. Tak jak pisalem w innych postach LE5300 i LE5500 maja problem z niektorymi filmami w divx w zwyklej rozdzielczosci (w filmach w HD problem nie wystepuje) - pojawia sie przycinanie/ klatkowanie i pomaga albo przewiniecie albo wylaczenie i wlaczenie filmu. Zgodnie z informacja z LG jest to problem nieprawidłowej struktury pliku MPEG, brak ramek typu I. (brak przewidzianej poprawki firmware gdyż nie jest to problem TV) http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/65549-le5500-pewne-kwestie.html#post635891
 

swiderro

New member
Finał bedzie taki ze kupie Asusa Oplay HD2 wsadze do srodka ten dysk 3,5" ipodłącze pod TV kablem HDMI i bedzie czytał mi tez wszystkie mkv nawet te z profilem 4,1 i wyższym
tylko to wydatek prawie 500zł dodatkowo ale przyanjmniej jest mozliwosc podpiecia takiego zestawu do kazdego tv z hdmi albo ze złaczem scart czyli tzw.euro-złacze

do tego obsługuje audiow dts
 
Do góry