50PW451 - dlaczego nie wyszukuje kanałów cyfrowych? Ratujcie:)

marektbg

New member
Mam w kablówce 16 kanałów - kanał 38 610MHz (TVP) i kanał 39 618MHZ (TVN) - telewizor niestety mi ich nie wyszukuje - zarówno jak ustawię żeby szukał z sieci kablowej - inni operatorzy (druga opcja jest UPC ale jej nie mam) i szukanie przez antenę naziemną też nic nie daje - gdzie może być problem?
 

lm648

Banned
Problem może być w lokalizacji regionalnej - należy zmienić z PL na np. D, Eng itp. W lokalizacji PL nie uaktywnia się tuner DVB-C. Producenci LG chyba uważają, że w Polsce niema TV Cyfrowej :))
Nie mam tego modelu, poradę daję ze swojego doświadczenia z LCD LG model LD 6000. Kolejny warunek to TV musi posiadać tuner DVB-C (mpeg 4 do odbioru programów PL).
Może pomoże :)))
 

bigxlx

New member
Mam w kablówce 16 kanałów - kanał 38 610MHz (TVP) i kanał 39 618MHZ (TVN) - telewizor niestety mi ich nie wyszukuje - zarówno jak ustawię żeby szukał z sieci kablowej - inni operatorzy (druga opcja jest UPC ale jej nie mam) i szukanie przez antenę naziemną też nic nie daje - gdzie może być problem?

Masz pewnosc ze operator nie koduje sygnalu? Jaka to kablowka i w ktorym miescie?
 
Do góry