50PV350 - gdzie dobrze kupić!

dominikt

New member
Witam wszystkich, to mój pierwszy wpis chociaż forum przeglądam już jakiś czas.

Powracając do meritum sprawy. Jestem zainteresowany kupnem 50PV350, 50PV250 w jakichś korzystnych ratach. Jeśli ktokolwiek z szanownych forumowiczów natknął się na ciekawe promocje w okolicach Warszawy, Olsztyna to proszę o kontakt.

W mojej miejscowości ceny tych modeli nie schodzą poniżej 2400 pln, a z forum można wyczytać że co niektórzy wyrwali te modele nieco taniej. Nie szczególnie interesuje mnie sprzedaż internetowa gdyż chciałbym przed kupnem sprawdzić słynny narożnik matrycy oraz martwe pixele.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.
 

wysio

Member
Bez reklam
Trochę się spóźniłeś, bo między świętami w Media Markt była świetna promocja na 350-tke - niecałe 2.200. Ja skorzystałem :)
 

dominikt

New member
No właśnie śpieszę poinformować, że w MM w Płocku zostały jeszcze 2 szt. 50PV350 w cenie 2199. Plus że mają raty 0% + ubezpieczenie. Od kilku godzin jestem, mam nadzieję, szczęśliwym posiadaczem tegoż modelu.

PS. Niestety trafiła mi się sztuka która ma słynny problem w narożniku matrycy. Na szczęście jest to tak małe zaciemnienie że w sklepie nie udało mi się go znaleźć.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Dzień drugi użytkowania mojej PV'ki. Podłączyłem mojego poczciwego laptopa pod TV i jest rewelacja (DVI - HDMI). Naprawdę polecam ten TV. Co do smużenia to może jestem ślepy ale nie zauważyłem czegoś co mi by naprawdę przeszkadzało. Sygnał antenowy SD z Vectry (narazie), jeśli chodzi o HD to oglądałem kilka teledysków po USB i jest OK. (Naprawdę spodziewałem się mniej po tym telewizorze). Za tą cenę naprawdę warto polecić.
Jeszcze jedno ten TV to naprawdę lustro, ale oglądając inne modele konkurencji nie zauważyłem różnicy na tyle dużej by dołożyć 2 tysie do lepszego modelu.
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
W tym narożniku też mam coś takiego, ale widać to jedynie gdy prawie nosem dotykam matrycy. Więc Twoje "niestety" jest nie na miejscu :)
 

wysio

Member
Bez reklam
Ceny zbyt rewelacyjne biorąc pod uwagę konkurencyjne sklepy internetowe. Różnica ok 700 zł w wypadku PV350 jest aż nadto podejrzana. Chyba że to ceny bez vat :D
 

fexxer

New member
Ja kupiłem w NEO24.pl za 2310 PLN z przesyłką. Czekałem niecałe 2 dni od momentu zamówienia. Zamówienie wykonane w środę a telewizor w piątek.
 
Do góry