50PK950 vs 50PK760

link2jack

New member
Dlatego zastanawiam się czy brać LG 50PK550 czy może jednak dorzucić 700zł do LG 50PK760. Tylko czy ten internet jest wart tych 700zł....
 

czaq1

New member
Internet? przecież to nie jedyna różnica. A bluetooth, 2xUSB, filtr antyodblaskowy, brak plastikowej ramki ekranu, WiFi ready, DLNA ....
 

link2jack

New member
Bluetooth mają oba - usb wystarczy mi jedno. DLNa - nie sądze bym tą opcje wykorzystywał tak jak i WiFi

Brak plastikowej ramki ekranu. Nie widziałem telewizora wiec nie wiem o co dokładnie chodzi?

No i nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tym filtrze antyodblaskowym.
 

Jaras73

New member
Bluetooth mają oba - usb wystarczy mi jedno. DLNa - nie sądze bym tą opcje wykorzystywał tak jak i WiFi

Brak plastikowej ramki ekranu. Nie widziałem telewizora wiec nie wiem o co dokładnie chodzi?

No i nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tym filtrze antyodblaskowym.

Design 750/760/950 to zuuuupełnie inna bajka. Na stronie LG - tylko "flagowy" model (950) ma w specyfikacji - Real Black Filter. Ale np. w MM - model 750 - tam masz już info o RBF (filtr 750/760 ma - ale nie RBF - tylko pewnie gorszej jakości - ze względu na niższy model od 950).
 

czaq1

New member
Bluetooth mają oba - usb wystarczy mi jedno. DLNa - nie sądze bym tą opcje wykorzystywał tak jak i WiFi

Brak plastikowej ramki ekranu. Nie widziałem telewizora wiec nie wiem o co dokładnie chodzi?

No i nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tym filtrze antyodblaskowym.

Brak ramki to innymi słowy zupełnie inne wykończenie frontu TV. Najczęściej spotykane na rynku to panel LCD/plazmowy wykończony dookoła plastikową ramką różnej szerokości. W przypadku PK760 (i PK950 też) nie ma w ogóle tej ramki, a całość frontu wygląda jak wykończona jedną taflą szklaną - cieszę się tym widokiem codziennie :mrgreen: i naprawdę efekt jest fantastyczny.
Filtr antyodblaskowy w PK760 to temat poruszany już wielokrotnie na forum - oficjalnie przez LG nie jest podawany w specyfikacjach, jednak z codziennej obserwacji i porównania (ja mam PK760, moi rodzice PJ350) jestem absolutnie pewny, że jednak coś zostało w tej plaźmie zastosowane. Standardowo plazmy mają duże odbicia, które mogą przeszkadzać w oświetlonych pomieszczeniach, w przypadku PK760 ten efekt jest zredukowany do akceptowalnego (prze ze mnie) poziomu.
 

pedros300

New member
Jedyne co mnie powstrzymuje od zakupu PK950 to b.słaby odcień bieli ,robiłem już kilka podejść do tej plazmy i widząc ją na żywo w EuroAgd,wyróżniała się na tle konkurencji właśnie b.słabym poziomem bieli, co do czerni i refleksów nie mam żadnych zastrzeżeń.
Może ktoś z posiadaczy wypowie się ,czy w warunkach domowych poziom bieli jest na akceptowalnym poziomie.
 
Do góry