50L4333DG TV - dostep do zasobów sieciowych i napisy

pxl666

Member
Bez reklam
helo

od niedawna jestem posiadaczem
czy ktos wpadl jak przegladac udostepnienia sieciowe windozy ?
widze dwa komputery ( zamiast trzech) ale nie widze podkatalogow ani mozliwosci odswierzenia

w przypadku odtwarzania plikow z hdd/usb video sa odtwarzane ale nie chce ciagnac zadnych napisow - ani srt ani ass / lub ssa

ktos wie czy da sie cos z tym zrobic?
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
czy ktos wpadl jak przegladac udostepnienia sieciowe windozy ? widze dwa komputery ( zamiast trzech) ale nie widze podkatalogow ani mozliwosci odswierzenia
Mało prawdopodobne żeby TV widział zasoby udostępnione po Sambie. Zainstaluj serwer DLNA. Przepuść ruch w zaporze/friewallu. Lokalizację sieci ustaw na 'Sieć domowa'. Urządzenia najlepiej jakby pracowały w tej samej podsieci.

w przypadku odtwarzania plikow z hdd/usb video sa odtwarzane ale nie chce ciagnac zadnych napisow - ani srt ani ass / lub ssa
W instrukcji nie ma informacji jaki format napisów czyta? W NapiProjekt przetestuj różne formaty i kodowania. Nazwy plików najlepiej żeby były takie same.
 

pxl666

Member
Bez reklam
w instrukcji nic niema o napisach a jesli chodzi o udostepnienia - to jak pisalem - cos widzi ale jakby nie listuje podkatalogow tylko roota...niewiem na jakiej zasadzie ma dzialac to udostepnianie w takim razie...

najbardziej mnie draznia te napisy i brak mozliwosci logowania do iplex+...
 

szpilman86

New member
Witam,

Mam podobny problem. Nie chce odtworzyć ani jednego filmu, ani jednej mp3. Wyskakuje błąd że nieobsługiwany typ audio , albo ten typ pliku nie jest obsługiwany. Już dwa serwery DLNA przetestowałem i nic : servio i allmediaserver. Macie jakieś pomysły ? Mam Denona X1000 i on muzykę odtwarza. Ma ktoś jakiś pomysł ?
 

pxl666

Member
Bez reklam
Witam,

Mam podobny problem. Nie chce odtworzyć ani jednego filmu, ani jednej mp3. Wyskakuje błąd że nieobsługiwany typ audio , albo ten typ pliku nie jest obsługiwany. Już dwa serwery DLNA przetestowałem i nic : servio i allmediaserver. Macie jakieś pomysły ? Mam Denona X1000 i on muzykę odtwarza. Ma ktoś jakiś pomysł ?

wykonaj reset TV po updacie FW
 
Do góry