46TL938 - problem z muzyką

bikuss

New member
Witajcie, mam problem z odtwarzaniem mp3
jak udostepniam muzyke przez DLNA czy to przez WIN czy przez PS3 server co na sporej ilości utworów dekoduje parę minut bezskutenie... ale jak te same kawałki zrzucę na USB i podłączę go do TV to wszystko działa - przecież to idzie przez ten sam odtwarzacz na TV - o co chodzi?
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Idzie to przez odtwarzacz sieciowy, a muzyka jest strumieniowana uniwersalnie przez 1 kodek zgodny z DLNA, tak więc USB i odtwarzacz sieciowy mają niewiele wspolnego.
upewnij się, że na pewno wgrales poprawne ustawiania konfiguracji odbiornika w media serwerze(program ps3 lu8b win).
pozdrawiam
 

bikuss

New member
co do samej konfiguracji to wszystko jest poprawne, z filmami sobie radzi, a może ten kodek uniwersalny dla DLNA nie ogarnia zmiennej jakości (bitrate)

po testowałem, poustawiałem i nadal problem jest -
niezależnie czy udostępniam przez PS3 czy przez WIN czy to filmy czy mp3. Filmy wszelkie avi divixowe dają rade, tylko rmvb nie czyta ale to transcodowanie PS3 załatwia temat...
ale z tym mp3 mnie drażni, część utworów działa bez problemów a część nie - nie zależnie czy stały czy zmienny bitrate. te same utwory nie działają z PS3 i Win.
 
Ostatnia edycja:
Do góry