43KU6000 a 43KU6072 czym się różnią

Felini

New member
43KU6000 a 43KU6072, czym się różnią?

Ponieważ moja Toshiba po 3 latach nadaje się na śmietnik, mam zamiar kupić nowy TV.
Czym różnią się modele Samsunga 43KU6000 i 43KU6072, czy w ogóle czymś się różnią?
 
Ostatnia edycja:

Felini

New member
Dziękuję za odpowiedź.
Mam jeszcze jedno pytanie z tym związane; w jednym z podanych modeli jest określenie (dotyczące tunera) T2, w drugim zaś T2 (Ready). Czy tuner T2 (Ready) będzie odbierał sygnał T2 bez żadnych dodatkowych zabiegów? Interesuje mnie to, ponieważ mieszkam przy samej granicy z Niemcami, którzy podobno mają niedługo zacząć nadawać w tym standardzie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
T2 będzie również w Polsce. T2 oznacza większe możliwości multimedialne i nie Wiadomo czy zmieniać będzie zasady nadawania.
Modele które wymieniłeś są 4K ale nie mają 100Hz tylko 50Hz.
Więc zależy co będziesz oglądać ?
Jaki miałeś telewizor do tej pory ?
 

Felini

New member
Zależy mi na tym, aby TV obsługiwał T2 bo nie wiem, czy nie będzie podobnie jak z MPEG-2 i MPEG-4.
Ludzie kupili TV z MPEG-2 i okazało się, że trzeba dokupić dodatkowe urządzenie, chcę uniknąć takiej sytuacji.
Odbieram naziemną TV z Niemiec (mieszkam kilka kilometrów od granicy), więc gdy oni przejdą na T2 chciałbym ich programy odbierać.

To ma być TV ogólnego przeznaczenia z najlepszą możliwą przeglądarką internetową i dobrymi multimediami. Ma on zastąpić japońskie badziewie Toshiba TL 968; fatalne podświetlenie matrycy, słaba jakość dźwięku i na dodatek zaczął się psuć (problem z włączaniem). Zwracam też uwagę na wzornictwo, lubię wąskie matowe ramki w ciemnym kolorze i ładne podstawy. Wzornictwo nowych Samsungów podoba mi się.

Do ambitniejszych zadań (filmy) używam 42PFL9664H, choć być może są już lepsze modele.
 
Ostatnia edycja:
Do góry