42PV80 Licznik uzytkowania plazmy

Status
Zamknięty.

robertpv80

New member
Witam
Od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem plazmy Panasonica 42PV80 , jak narazie uzywam anteny pokojowej , zamowiona TV "n" ale ma dostarczyc kurier dopiero w ciagu 10 dni . Wyczytalem na forum ze ta plazma mosi sie "docierać" ok 200 godzin , tak tez robie . Ale mam do Was pytanie , czy w opcji tej plazmy jest licznik czasu uzytkowania , szukalem w instrukcji i sam sie bawilem menu i nie moglem znalesc , a szczerze sie przyznam ze nie chce mi sie prowadzic statystyk w notesie kiedy minie te 200 godzin docierania . Prosze o pomoc . Dodam jeszcze swoje pierwsze spostrzezenia , ze faktycznie bierze malutko pradu mierzylem i miedzy 150 a 250 Wat.
pozdrawiam
 

Bartos81

Member
Bez reklam
oczywiście że jest licznik użytkowania podający liczbę godzin pracy tv i ilość włączeń, instrukcja o nim nic nie pisze dlatego iż znajduje się on w menu serwisowym które nie powinno być dostepne dla zwykłych użytkowników, namieszanie w menu serwisowym to praktycznie wizyta w serwisie z TV.

mam nadzieję że zadowoliła cię moja odpowiedz, ... już chyba wiem jakie będzie nastepne pytanko :rolleyes: :-D
 

robertpv80

New member
no wlasnie , heheh , a czy ja moge jakos sie dowiedziec jak wyczytac ile jest godzin uzytkowany?
p.s. a co sadzisz o tym "docieraniu" czy faktycznie tak trzeba robic?

pozdrawiam
 

canoe

New member
ciekawe :)
ja wciskam na tv F potem wciskam i TRZYMAM wcisniety "-" nastepnie 3 razy "0" na pilocie i wowczas puszczam "-" i oto ukazuje sie magiczne menu serwisowe...

powodzenia!
 

mexxmen30

New member
canoe ja mam tak jak ty podałes, tylko jak z tego potem bezpiecznie wyjsc bo ja wyłaczyłem TV bo nie szło wyjsc

Wiec jak wyjsc jakas kombinacja przyciskow ???????????
 

robertpv80

New member
SUPER DZIALA !!! WIELKIE DZIEKI , zostalo mi jeszcze docierania bagatela 190 minut heheh . A mam jeszcze pytanko do Kolegow Fachowcow , jakie mosi miec parametry kabelek HDMI zeby HD sobie ogladac elegancko , i w miare rossadnej cenie.
pozdrowka
 
Status
Zamknięty.
Do góry