42pt353 ustawienie kanałów

chrobry

New member
Proszę o pomoc w ustawieniu kolejności kanałów. To moja pierwsza plazma i mam problem z ustawieniami. Po wyszukaniu kanałów pod danym klawiszem na pilocie mam kanał cyfrowy oraz z tv analogowej nie wiem czemu tak jest i po co ? Jak zrobić aby pod konkretnym numerem kanału był tylko jeden program ?
 

digitalus

Banned
Witam
W innych telewizorach jest podobnie tzn po nacisniecu przycisku tv na pilocie ,mozna wybrac kanaly cyfrowe lub analogowe.
Wyszukaj tylko kanaly cyfrowe recznie, kanalow analogowych nie trzeba przeciez wyszukiwac bo jakosc tych kanalow jest gorsza niz cyfrowych i to identyczne kanaly.
Zapisz na kartce na ktorym kanale sa programy cyfrowe.Skasuj wszystkie i wyszukaj tylko cyfrowe ale recznie.
Gdybys zrobil ustawienia fabryczne i nie zapisales na jakich kanalach sa prograny cyfrowe to wykaz kanalow cyfrowych jest tutaj
Naziemna Telewizja Cyfrowa - nadajniki DVB-T odbir telewizji cyfrowej lista nadajnikw DVB T
 
Ostatnia edycja:

bigxlx

New member
A nie latwiej zapuscic AUTO STROJENIE i zaznaczyc SZUKAJ CYFROWYCH to analogowe pominie sam.

Lub jak nie chcesz analogowych to EDYCJA PROGRAMOW => TV analogowa => i pomin na niebiesko kanaly analogowe.
 

lm648

Banned
Proszę o pomoc w ustawieniu kolejności kanałów. To moja pierwsza plazma i mam problem z ustawieniami. Po wyszukaniu kanałów pod danym klawiszem na pilocie mam kanał cyfrowy oraz z tv analogowej nie wiem czemu tak jest i po co ? Jak zrobić aby pod konkretnym numerem kanału był tylko jeden program ?

W ramach tzw. pomocy odsyłam do instrukcji obsługi tego TV, o tutaj:
http://www.lg.com/pl/tv-audio-video/telewizory/LG-plasma-tv-42PT353.jsp
miłej i skutecznej lektury :)
 
Do góry