42LD650 usb dlna

xhunter

New member
Witam

Mam pytanie odnosnie tego telewizora, dzisiaj w sklepie "RTV EURO AGD" koles mi mowil ze telewizor nie posiada możliwości oglądania filmów poprzez USB jak również nie posiada DLNA, a tutaj znalazłem wypowiedzi, ze jest taka opcja. Chodzi mi o standardowy soft, nie chce go odblokowywac.Tak na marginesie, to telewizor bede podpinal po LAN do routera. Moze mi ktos powiedziec jak to jest naprawde ??
 

duskap

New member
Telewizor ten obsługuje napewno filmy z napisami z USB bez żadnego odblokowywania. To jest jego normalna funkcja. Na stronie producenta jest to potwierdzone. TV ten w RTV Euro AGD jest w tej samej cenie co nie mający tej funkcji 42LD550 dlatego też sprzedawca tak pewnie mówi bo chcą wypchnąć stare modele.

Osobiście polecam znacznie tańszy model 42LD565 który ma identyczne funkcje jak 42LD650 lecz o jedno USB ma mniej. W internecie można znaleźć 42LD565 za 1950zł! Wszystkie parametry są identyczne!
 
42LD650 ma WIFI po dokupieniu adaptera,LAN,DLNA,2 USB ,a na tych sprzedawców to weź poprawkę w MM są bardziej ogarnięci

(większość kompresji ci pójdzie na tym tv z USB i DLNA z MKV i w Full HD)
 
Ostatnia edycja:

twardy83

New member
witam ...
zasad kupowania jest kilka i trzeba sie ich trzymac: (napisze ci w skrocie)
1. musisz wiedziec co chcesz kupic (nie mozesz zajsc do sklepu i kupic TV jaki poleci ci sprzedawca) poniewaz on sprzeda ci cos na czym zarobi najwiecej punktow a co za tym idzie i kasy
2. sprzedawcy z RTV EURO AGD maja 1386 brutto + ochlapy za wciskanie starego sprzetu + gwarancje + ubezpieczenia (czy ktos z was zauwazy ze do kazdego sprzetu jest wciskana przez sprzedawcow gwarancja a przez laski przy kasie ubezpieczenie?
3. na stronach sklepowych bardzo czesto sa bledy wiec proponuje odwiedzac strony producenta

niebawem zrobie bloga i opisze wszystkie triki jak i gdzie kupowac od kogo nie kupowac, jakie sztuczki sa stosowane przez sprzedawcow, jakiego sprzetu nalezy sie wystrzegac, za co maja sprzedawcy kase itd. itp.

pozdrawiam byly kierownik RTV EURO AGD
 

mariush19

New member
LD650 ma DLNA. Po zakupieniu adaptera jak i po LANie. Wystarczy serwer PS3 Media Serwer uruchomić na kompie i udostępnić np folder z filmami i już filmy możemy oglądać w tv :)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
witam ...
zasad kupowania jest kilka i trzeba sie ich trzymac: (napisze ci w skrocie)
1. musisz wiedziec co chcesz kupic (nie mozesz zajsc do sklepu i kupic TV jaki poleci ci sprzedawca) poniewaz on sprzeda ci cos na czym zarobi najwiecej punktow a co za tym idzie i kasy
2. sprzedawcy z RTV EURO AGD maja 1386 brutto + ochlapy za wciskanie starego sprzetu + gwarancje + ubezpieczenia (czy ktos z was zauwazy ze do kazdego sprzetu jest wciskana przez sprzedawcow gwarancja a przez laski przy kasie ubezpieczenie?
3. na stronach sklepowych bardzo czesto sa bledy wiec proponuje odwiedzac strony producenta

niebawem zrobie bloga i opisze wszystkie triki jak i gdzie kupowac od kogo nie kupowac, jakie sztuczki sa stosowane przez sprzedawcow, jakiego sprzetu nalezy sie wystrzegac, za co maja sprzedawcy kase itd. itp.

pozdrawiam byly kierownik RTV EURO AGD

czyli TY też miałeś kasę "triki". Pokaż mi gdzie sprzedają sprzęty które są opłacalne dla Klienta a nie dla Sklepu? Sprzedaje się to co jest dobrym biznesem dla Sklepu/Właściciela/Sprzedawcy.
 

Miker88

New member
panowie za 2 dni chcę kupić TV i nie wiem co kompletnie wybrać czy LD650 czy C650 samsunga dla mnie te TV są prawie identyczne już nie patrze na obraz to że ten ma 40 a ten 42 bo i tak ciężko stwierdzić gołym okiem Obecnie w domu posiadam Samsunga serie B650 no i TV jest Dobry mógłby być Bardzo dobry ale Samsung olał ciepłym moczem tą serie i tu mnie ta firma w Qr..:???: Ale patrząc na serie C jest dużo zmian. Jest chyba więcej dostępnych widgetów przez internet TV i jest ta Ipla A natomiast w TV LG internet TV jest chyba uboższy ? ale tego nie wiem. Znowu cena LG przemawia ech nie wiem co kupić :roll:

A jak z tymi napisami w LG po dlna ? bo jakieś kłopoty są podobno ?
 
Do góry