40es5500 czy wyższy model?

cycek145

New member
Witam

Zamierzam kupić Samsunga 40es5500 i mam pytanie czy warto dołożyć do wyższego modelu np 40es6100 który ma CMR 200hz czy daje to znacznie lepszą jakość obrazu czy praktycznie nie widać różnicy? Na wifi i 3d mi raczej nie zależy a różnica w cenie jest ok 700 zł

dzięki za sugestie..
 

bartolll

New member
Co do ceny to masz racje ale warto wziąć wyższy model z kilku powodów. Faktycznie CMR daje lepszy obraz, 6100 ma wbudowaną antenę wifi a SmartHub tego wymaga chyba że podłączysz się kablem, 3D w ES5500 nie ma a efekty nawet na konwersji z 2D na 3D w jakości HD są fantastyczne, nie wiem jak 5500 ale 6100 obsługuje klawiaturę bezprzewodową od PC co w połączeniu z przeglądarką internetową i możliwością oglądania filmów z netu daje dużo więcej pozycji do obejrzenia, aplikacja allshare chyba ci nie znajdzie urządzeń po wifi jak komputer smartfon tablet skąd możesz oglądać zapisane obrazy. 5500 nie jest przystosowany do powieszenia UltraSlim. To są moje spostrzeżenia po długim wyszukiwaniu TV i w końcu padło na ES6100 na pewno weźmiesz pod uwagę stronę techniczną jak i finansową więc decyzja należy do ciebie.
 

cycek145

New member
Potwierdzi ktoś że to 200 CMR daje duża lepszą jakość obrazu?

Mam jeszcze pytanie czy 5500 ma przegladarkę internetową?
i czy można korzystać z bezprzewodowej klawiatury i myszy?
 
Do góry