3D TV do ok. 1 800zł.

Lukop

New member
Jak w temacie. Szukam TV z obrazem 3D w niskiej cenie (no cóż, nie przelewa się...), ale chciałbym odbierać możliwie najwyższą jakość. Znajdzie się coś rozsądnego przy takiej kwocie?
 

Lukop

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3mx4m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? również z nieznacznego kąta
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? telewizor stoi bokiem do słońca
7.Jaki masz obecnie telewizor ? LG 32' z FullHD
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Przede wszystkim - 3D. Ogólnie to niezbyt dobrze się znam na telewizorach (dlatego tu jestem), więc zasugeruję się opinią polecających. Jeśli uważają, że jakaś funkcja jest ważna, to ja jedynie mogę zaufać mądrzejszemu. Oczywiście zależy mi na jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Wszelkie dodatkowe zabawki, gadżety odsuwam na dalszy plan.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? ?
10.Jakie urządzenia ? DVD na eurozłącze i 2 dekodery (1 euro i 1 HDMI)
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? od 3 (zazwyczaj) do 12 (w soboty/niedziele/święta/wakacje)
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie mam upodobań
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Lwia część to piłka nożna. Poza tym efektowne filmy akcji.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie.
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie.
16.Preferencje co do marki ? Ma być solidna.
17.Preferencje co do wielkości ? Im większy tym lepiej (chyba).
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wysoka cena...
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? W ciągu tygodnia głównie wieczorem. W weekendy od rana/południa.
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Powiedzmy, że 2 000. Jednak to ostateczność, przy braku dobrej opcji w niższej cenie. Optymalna kwota to około 1 800zł.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie mam pojęcia czym się różnią te opcje. W każdym razie, 3D ma być.
 
Do góry