3500 zł trudny wybór - Pomocy

M@T!

New member
Witam koledzy , mam poważny problem :) Chce zakupić kamerę czytam czytam aby wiedzieć jak najwięcej . Ale czasami się na da tak dużo dostać informacji aby zdecydować się na 100 % i dla tego piszę tutaj na forum , a dokładnie proszę was o pomoc . Tak jak w temacie posiadam 3500 zł na kamerę i mam na oku Panasonic HC-X920 ? Co wy na jej temat powiecie ? A może polecicie coś od Sony , Jvc albo Canona ?
 

martinez1908

New member
Witam koledzy , mam poważny problem :) Chce zakupić kamerę czytam czytam aby wiedzieć jak najwięcej . Ale czasami się na da tak dużo dostać informacji aby zdecydować się na 100 % i dla tego piszę tutaj na forum , a dokładnie proszę was o pomoc . Tak jak w temacie posiadam 3500 zł na kamerę i mam na oku Panasonic HC-X920 ? Co wy na jej temat powiecie ? A może polecicie coś od Sony , Jvc albo Canona ?

Kupiłem na początku lipca Panasonica hcx-900 i nie zamieniłbym jej w chwili obecnej na żadną inną. Rozważałem też zakup hc-x920 ale nie warto przepłacać bo nie zauważyłem jakiejś wielkiej różnicy w tych dwóch modelach. Dodam tylko że jak wcześniej napisałem na początku lipca cena jaką zapłaciłem za hc-x900 to 2900 a teraz jest za 3300 więc radziłbym poczekać bo chwilowo ceny zwariowały.
 

M@T!

New member
Dziękuje za odpowiedź właśnie widze wzrost cen więc trzeba będzie poczekać . A masz może jakiś mikrofon zewnętrzny podpięty pod kamere ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4
 

martinez1908

New member
Dziękuje za odpowiedź właśnie widze wzrost cen więc trzeba będzie poczekać . A masz może jakiś mikrofon zewnętrzny podpięty pod kamere ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4

Nie używam zewnętrznego mikrofonu. Potrzebowałem tak naprawdę możliwie najlepsza kamere w tej kategorii cenowej ale w głównym zamyśle jest to kamera amatorska.
 

M@T!

New member
A jakie karty pamięci macie i ile można nagrać w full hd ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4
 
Do góry