32 czy 37 cali do 2500zł ?

suchyy

New member
Witam,
Musze wybrac nowy TV dla rodziców, a nie jestem w temacie więc zwracam się do Was o poradę. Pierwszy dylemat dotyczy wielkości, czy za 2500zl da sie kupić w miarę dobry telewizor 37 calowy ? Czytałem forum i widzę, że z 32 calami nie będzie problemu, ale co z 37 ?

Inne ważne informacje:
- sygnał jest z kablówki przez gniazdo antenowe
- tv będzie używany prawie wyłącznie do oglądania tej kablówki + czasami film na DVD, nikt nie będzie podłączał xboxów ;)
- czasami ewentualnie chciałbym podłączyć laptopa i pooglądać coś w HD, ale nie mam w nim HDMI... jest tylko D-Sub, da się to zrobić ?
- odległość do TV będzie wynosić ok 2,5-3 m
- prosta obsługa będzie dodatkowym atutem

Na forum wyczytałem, że do sygnału SD najlepsze będą Toshiby i Sharpy. Warto zwrócić uwagę na ofertę innych producentów ?

PS. Ostatnio głośno jest o zmianie sygnału z analogowego na cyfrowy. Nie bardzo wiem jakie praktyczne konsekwencje będzie miała ta zmiana. Czy mógłby ktoś podrzucić jakiegoś linka albo napisać kilka zdań na ten temat ?

Pozdrawiam
Kuba
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Za ta kase kup lepszy model 32-calowy niż gorszy 37(bedziesz musiał zaplacic ze te 5 cali wiecej kosztem jakosci w 32)
 

wader11

New member
Witam
Chyba że zmienisz preferencje na plazme to wtedy 37PV80 i będziesz naprawde zadowolony z obrazu. ceny www.ceneo.pl albo www.skapiec.pl . Sam mam 42PV80 i naprawde w tej cenie ciezko znalezc LCD który zagra tak dobrze jak plazma :)
Pozdrawiam
 

suchyy

New member
Dzięki za info.
W międzyczasie wyszło, że rodzice chcieli by mieć w telewizorze także nagrywarkę więc raczej skończy się na LG 32LT75.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dobrze się zastanów. Żeby nie mieli pretensji - jak zobaczą u sąsiadów lepszy obraz. Cena to nie wszystko :(
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Ja bym Ci odradzał LG no ale to wybór Twoich rodziców...mysle ze obraz ważniejszy niż nagrywarka, która mozesz dokupić osobno
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Ja bym radził dla Rodziców Sony 32S3000 - kosztuje teraz 2100 i będą zadowoleni.A nagrywarkę lepiej kupic osobno.
 

suchyy

New member
witam
sytuacja się rozwija ;D teraz na tapecie są tańsze modele 37 cali. Czy jest coś godnego polecenia w cenie ~2500-2600 ?
Fajnie by było gdyby miał równomierne podświetloną matrycę i dobry obraz SD.

Pozdrawiam
Kuba
 
Do góry