'32 cale do 1400zł

FrancoX

New member
Witam,
planuje w najbliższym czasie zakupić jakiegoś 32'Leda do pokoju.l rzecz w tym, że mimo wertowania wielu stron i czytaniu na temat odbiorników tak czy siak mam problem, który kupić?
TV ma mi głównie służyć do powiększania obrazu filmów z laptopa i Ps3. Dlatego zależy mi na odbiorniku, który zapewni mi przy obu tych przyjemnościach ładny obraz, oraz ładny wygląd samego Tv... w sumie głównie zależy mi na obrazie.
Tak więc poszukiwany TV LED/32'/FullHD/ do 1400 zł
Help
 

FrancoX

New member
Muszę przyznać, że cholernie zainteresowałeś mnie tym modelem i już przeglądam oferty moich lokalnych sprzedawców. Bo widzę, że co sklep to różnice cenowe sięgają nawet 200zł.
A gdybyś mógł mi polecić na przykład tv o podobnych parametrach, znaczy obrazie, ale może okrojony z niektórych bajerów? Gdyż nie ukrywam, że wifi, skajpaje i smart szit funkcje w tv to nie moja bajka.

Może jeszcze inaczej, albo kolejne pytanie. Czy Panasonic ma model o podobnych parametrach, ale okrojony z tych bajerów?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja kierowałem się jakością obrazu, ale zerknij jeszcze proszę na 32PFL4508, Sharpa 32LE 650. Tu mowa jest om skalowaniu obrazu głównie.
 

FrancoX

New member
Wielkie dzięki za te sugestie. Nie pozostaje mi teraz nic innego jak przejść się do sklepu i zobaczyć, który będzie najlepiej pasował do pokoju.
 

FrancoX

New member
Przeglądając oferte Noe zahaczyłem z ciekawości o model SAMSUNG UE32F6100. Jak na odbiornik 3d cena jest całkiem kusząca. Tylko właśnie czy ten full wypas i niska cena nie jest przykrywka mającą coś ukryć (średnią jakość obrazu czy komponentów)?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Ostatnie zdanie. Jak nie szukasz 3D to nie kupuj na siłę 3D. Efekt lepszy będzie na większym tv. MOJE TYPY
Panasonic 32E6E +
SONY 32W655 ++
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena niestety nie daje odzwierciedlenia jakości.
Do tych potrzeb zostałbym z Panasonic 32E6
 

FrancoX

New member
Właśnie staram się teraz rozważyć plusy jak i minusy. Nie ukrywam, że ten Samsung przykuł moją uwagę tym, że jego cena wpisuje się niemal idealnie w mój budżet. Dodatkowo jest pozbawiony wszystkich smart opcji, które uważam są mi absolutnie zbędne, dając za to 3d. Z kolei minusem jest to, że nie wiem jak te 3d za tą cenę będzie się prezentować, oraz fakt, że tv jest w kategorii energetycznej B.

Nie ukrywam, że przeważającym aspektem zakupy w moim przypadku będzie jego koszt, gdzie i tak zwiększyłem budżet o dodatkowe 200zł i rozciągnę go max. o jeszcze jedną stówkę. Dlatego mimo świadomości, że za tą kwotę cuda na kiju nie kupię, zależy mi najbardziej na jakości obrazu, a niżeli napakowanym urządzeniu wielofunkcyjnym.

Będę musiał te rady poważnie przemyśleć i zastanowić się czy kosztem polecanego odbiornika nie odpuścić, jakiegoś wyjścia na miasto... ehh ta technologia :-o
 
Ostatnia edycja:
Do góry