2012

jdud2

New member
Totalne dno, jedynie efekty ratują ta produkcję

Jakie dno? Widzę, że nie doceniasz zdolności aktorskich głównych bohaterów w tym filmie:lol:. Zawsze mam uśmiech na ustach, gdy widzę te nienaturalnie zdziwione miny, gdy akurat świat jest niszczony przez wulkan/powódź/trzęsienie ziemi. Nawet nie pomyślałbym, że w takiej chwili reżyser miał zamysł, że mam się przestraszyć, ma mi wzrosnąć tętno, więcej adrenaliny w mózgu.

Samo wydanie na bluray oceniam na 9/10. Dobre i wartościowe tak pod względem obrazu jak i dźwięku. Spodobało mi się też to alternatywne zakończenie.
 

Koci

New member
Jakie dno? Widzę, że nie doceniasz zdolności aktorskich głównych bohaterów w tym filmie:lol:. Zawsze mam uśmiech na ustach, gdy widzę te nienaturalnie zdziwione miny, gdy akurat świat jest niszczony przez wulkan/powódź/trzęsienie ziemi. Nawet nie pomyślałbym, że w takiej chwili reżyser miał zamysł, że mam się przestraszyć, ma mi wzrosnąć tętno, więcej adrenaliny w mózgu.

Samo wydanie na bluray oceniam na 9/10. Dobre i wartościowe tak pod względem obrazu jak i dźwięku. Spodobało mi się też to alternatywne zakończenie.

O rany! Jest w wydaniu Blu-ray jakieś alternatywne zakończenie? Ostatnie 20 minut tego filmu to jedna z najgłupszych rzeczy jakie w życiu widziałem (a byłem w wojsku 1,5 roku!), mam nadzieję, że to alternatywne jest więcej warte, dzięki za info.

Pozdrawiam
 

lysy25

New member
obejrzane. mowiac krotko - szmira, widowiskowa ale jednak szmira.
dzwiek jakos mnie tez nie powalil, owszem na..dala przez wieksza czesc filmu tyle ,ze co z tego ?!
wszystko sztuczne ,brak dobrej muzyki, brak budowania napiecia , poprostu lubudubu i to wszystko... stracony czas..

To co cię powala mat74 ? Podziel się sekretem. Może jezioro labedzie ? :D
 

jdud2

New member
O rany! Jest w wydaniu Blu-ray jakieś alternatywne zakończenie? Ostatnie 20 minut tego filmu to jedna z najgłupszych rzeczy jakie w życiu widziałem (a byłem w wojsku 1,5 roku!), mam nadzieję, że to alternatywne jest więcej warte, dzięki za info.

Pozdrawiam


Powiem, że to, iż spodobało mi się zakończenie, to miałem na myśli taki bajer, dodatek do filmu. W tym sensie to mówię, bo tak szczerze to to zakończenie raz, że jest bez podkładu muzycznego (same głosy aktorów), a dwa, że...

SPOILER
pokazali tam pewien statek, który prawie zatopiono w połowie filmu (co za realizm! żaden statek by tego przetrwał), a jeden z jego pasażerów, ojciec jednego z głównych bohaterów, w łzawy sposób wita się z jednym z głównych bohaterów i jest szczęśliwy, że przeżył (błe, ale syf, fuj,fuj)

KONIEC SPOILERA

W każdym bądź razie aktorstwo jak w operze mydlanej. A ja poprostu lubię wszelkie dodatkowe niewykorzystane scenki, jakie dają w dodatkach do filmu. Nawet tak beznadziejne jak to.
 

squibosh

New member
Jeden z gorszych i bardziej irytujacych filmow jakie widzialem. Na filmwebie ocenilem go na 3 gwiazki, na rowni z takimi gownami jak cyborg cop czy mark13 hardware. Po kolei. Morda Cussaca, tak glupia, ze az nie mam slow. Rozumiem - nikt sobie twarzy nie wybiera, ale chyba mozna zadbac o odpowiednia obsade, takze pod katem estetycznym (nie mowie, ze wszyscy musza byc piekni, ale tez nie tacy, na widok ktorych noz sie w kieszeni otwiera). Cala konwencja filmu, komediowo-katastroficzna, jest jakas pomylka. Nie jestem nadety i patetyczny, ale sceny, w ktorych kilkoro ludzi w "dowcipny" sposob gawedzi na temat swych umiejetnosci pilotazu, w momencie, kiedy ginie tysiac osob w innym miejcu, jest delikatnie mowiac cyniczna. Denerwujace sa tez ujecia, w ktorych bohaterowie "w ostatniej chwili" uchodzą z zyciem (tu widz oddycha z ulga), a w tle ludzie traca zycie na rozny sposob. No i dialogi, o czym juz wczesniej wspomnialem. Glupie, nudne, wkurzające ... nie mam sily wymyslac bardziej dosadnych slow, choc takie by byly na miejscu. Pewnie jeszcze cos by sie znalazlo, ale nie o tej godzinie :p
 

Szymonidius

New member
Właśnie się zastanawiam czy zrywać folię czy pozbyć się go. Mam ten film już przeszło miesiąc i jakoś ciągle brakuje czasu. Dodatkowo recenzje nie zachęcają do oglądania.
 

frantic6

New member
u mnie też długo leżał w folii...ale wkońcu się zabrałem za niego. a więc... obraz bardzo ładny,wszystko idealnie widać, dobra ostrość, dźwięk też dobry... a film... poprostu dobry, chyba ze względu na efekty specjalne... dodatków już niechciało mi się oglądać, chociaż jest ich pare... ogólnie dla fanów filmów katastroficznych pozycja obowiązkowa do zaliczenia.
 
Do góry