Jesli chodzi o rożnice wydaje mi sie ze jest powalajaca. Niestety jak ktos przesiadzie sie na ich cyfrowy sygnal i jeszcze zobaczy sygnal hd to na analogu wtedy widac duza roznice. Ja mam LCD-ka i jakosc cyfrowa w Basic+ jest zdecydowanie lepsza od analoga. Czy porownywalna z dvd to moze nie do...
Tak mozna podlaczyc ale tylko eurozlaczem bo coaxial zablokowany ze wzgledu na tvn HD.
co do wyjscia nie musisz nic zmieniac jedynie ustawic wejsce na nagrywarce ale jakosc gorsza no i brak jakosci HD co do dziwku to nie wiem ale uro chyba przekazuje dzwiek.
Ja mialem szczescie bo u mnie monter byl jak to mowil jednym z nielicznych ktorzy byli na szkoleniu z tych dekoderow. Choc zaskoczyl go obraz Discovery tej ostrosci:) to troche meczyl sie z sygnalem co skonczylo sie na wezwaniu juz ludzikow z Aster (ciekawe co dzis wykombinuja zeby obraz juz byl...
Jak podlaczysz euro pod tv i przelaczysz av-ke w tv to masz wtedy wszystko w SD a jednoczesnie podlaczonym kablem hdmi ogladasz po przelaczeniu w tv na HDMI obraz HD.
Update - LG LH-RH 760 TF
Witam ponownie
Jesli chodzi o menu to juz mam wgrane polskie
troche to trwalo ale serwis nie mial kodów do tego sprzetu żeby zmienic język.:) Problem z menu po polsku mialem również z tv (37 lb1R) ale nie ma to jak kupowanie go w electroworld (niestety ale tańszy niz w...
Zle doświadczenia z Hoopla.pl
Ja zamówiłem w zeszłym tygodniu telewizor LCD firmy LG u nich w sklepie.
Witam Forumowiczów.
od piątku testuję najnowsze kino domowe firmy LG lh-rh760TF.
Pierwsze wrażenia to:
-design jest fantastyczny
-dźwięk też niczego sobie
- menu bardzo rozbudowane
- nagrywanie filmow bardzo ladnej jakosci(cyfrowy sygnał - kablówka aster)